Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Každý den jsou vystaveni smrtící nákaze! Tesco si jejich nasazení váží

Každý den jsou vystaveni smrtící nákaze! Tesco si jejich nasazení váží
Zdroj:
První linie
Společnost Tesco si cení obětavé práce svých kolegů a vyplatí jim speciální bonus. Je to forma uznání a poděkování všem kolegům společnosti Tesco, kteří pracují na obchodech a distribučním centru.

Tisíce lidí v obchodech Tesco pracují neúnavně každý den, aby obsloužily všechny zákazníky za těchto mimořádných okolností. Zaslouží si velký obdiv a uznání.

„Jsem nesmírně hrdý na to, jak kolegové napříč celým naším podnikáním neúnavně pracovali, aby poskytli za těchto mimořádných okolností potraviny všem. Chtěl bych poděkovat zejména kolegům v obchodech, GHS a distribučních centrech. Jako zvláštní poděkování každému kolegovi pracujícímu v některém z našich obchodů nebo distribučních center vyplatíme jako projev uznání speciální bonus. Bonus bude vyplacen ještě před Velikonocemi a jeho výše bude úměrná počtu odpracovaných hodin v březnu a následně i v dubnu,“ vysvětluje Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco pro ČR.

Z důvodů uspokojení vyšší poptávky ze strany zákazníků přijalo Tesco stovky kolegů na dočasnou výpomoc a řada z nich již začala pracovat na obchodech.

Všechny obchody přijaly v průběhu posledního týdne řadu opatření ke zvýšení bezpečnosti zaměstnanců a zákazníků. Zákazníci musí mít zakrytá ústa a nos nebo používat jednorázové rukavice při nákupu nebaleného pečiva. „Zavedli jsme také ve všech obchodech u pokladen a pultů opatření dodržování bezpečné vzdálenosti a změnili jsme způsob, jakým doručujeme nákupy domů. Nejnověji jsme se rozhodli nainstalovat dočasné Perspex plexisklové ochranné tabule u pokladen,“ vysvětluje Patrik Dojčinovič. Tyto tabule budou instalovány na obchodech v průběhu několika následujících dní. Společnost zároveň zavedla další opatření v distribučních centrech, aby všechna tato centra byla pro všechny ještě bezpečnější.

Tesco pečlivě dodržuje doporučení a předpisy všech příslušných zdravotnických orgánů, aby se minimalizovalo riziko infekce.

Seznam bezpečnostních opatření, které zavedla společnost Tesco v ČR

• Zavedení opatření o dodržování bezpečné vzdálenosti v obchodech.

• Nábor stovky dočasných kolegů, abychom zmírnili tlak na stávající zaměstnance a pomohli obsloužit naše zákazníky v obchodech i online.

• Řada změn v dovozu potravin online, zamezují přímému kontaktu a zvyšují hygienických opatření.

• Intenzivní desinfekce a čištění obchodů, včetně čištění nákupních košíků po každém nákupu.

• Instalace plastových tabulí Perspex u pokladen a zákaznických služeb ve všech obchodech.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy