Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Každé tělo může být krásné! Fanoušci nadělili Ewě Farné ke Dni dětí nádherný dárek

Ewa Farna snad nikdy nevypadala spokojenější.
Zdroj: Se souhlasem Ewy Farné, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Pozitivní zpráva dne

Zpěvačka Ewa Farna (27) vydala před několika dny novou píseň a videoklip s názvem Tělo. Skladba má velmi hlubokou myšlenku a snaží se ukázat reálná lidská těla a ne jen perfektní postavy bez jakýchkoliv vad. Není tedy divu, že v sousedním Polsku dosáhl klip už milion zhlédnutí a v Česku téměř devět set tisíc. 

Oblíbená zpěvačka Ewa Farna se téměř celý život potýkala s tím, že ostatní řešili její váhu. Sama byla kvůli svému tělu v minulosti velmi nejistá, ale naučila se mít samu sebe ráda. „Moje tělo si prošlo psychicky náročnou cestou," přiznala zpěvačka ve svém novém videu k projektu Tělo. „Po mediální kyberšikaně jsem podlehla emočnímu jedení," odhalila své problémy.

Nyní vypadá Ewa lépe než kdy dřív a hlavně se zdá být spokojená, což je nejdůležitější. To, jak je důležité mít sám sebe rád a respektovat těla různých velikostí, ukázala i prostřednictvím nejnovějšího videoklipu s názvem Tělo.

I vady na těle mohou být krásné

V rámci této osvěty také přidala zpěvačka na svůj instagramový profil několik reálných příběhů žen, které měly různé handicapy nebo zkrátka jen neoplývaly "dokonalým" tělem. Snažila se tím společně s projektem Tělo s příběhem poukázat na fakt, že každé tělo je krásné bez ohledu na vady nebo váhu.

Zvlášť v současné době je toto poselství velmi silné, proto není divu, že už během jednoho týdne zhlédl v Polsku videoklip jeden milion uživatelů a v Česku téměř devět set tisíc. „Jsem překvapená a dojatá. Nejlepší dárek na Mezinárodní den dětí,” napsala 1. června na svůj instagramový účet Farna.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy