Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Každé tělo může být krásné! Fanoušci nadělili Ewě Farné ke Dni dětí nádherný dárek

Zdroj: Se souhlasem Ewy Farné, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Pozitivní zpráva dne

Zpěvačka Ewa Farna (27) vydala před několika dny novou píseň a videoklip s názvem Tělo. Skladba má velmi hlubokou myšlenku a snaží se ukázat reálná lidská těla a ne jen perfektní postavy bez jakýchkoliv vad. Není tedy divu, že v sousedním Polsku dosáhl klip už milion zhlédnutí a v Česku téměř devět set tisíc. 

Oblíbená zpěvačka Ewa Farna se téměř celý život potýkala s tím, že ostatní řešili její váhu. Sama byla kvůli svému tělu v minulosti velmi nejistá, ale naučila se mít samu sebe ráda. „Moje tělo si prošlo psychicky náročnou cestou," přiznala zpěvačka ve svém novém videu k projektu Tělo. „Po mediální kyberšikaně jsem podlehla emočnímu jedení," odhalila své problémy.

Nyní vypadá Ewa lépe než kdy dřív a hlavně se zdá být spokojená, což je nejdůležitější. To, jak je důležité mít sám sebe rád a respektovat těla různých velikostí, ukázala i prostřednictvím nejnovějšího videoklipu s názvem Tělo.

I vady na těle mohou být krásné

V rámci této osvěty také přidala zpěvačka na svůj instagramový profil několik reálných příběhů žen, které měly různé handicapy nebo zkrátka jen neoplývaly "dokonalým" tělem. Snažila se tím společně s projektem Tělo s příběhem poukázat na fakt, že každé tělo je krásné bez ohledu na vady nebo váhu.

Zvlášť v současné době je toto poselství velmi silné, proto není divu, že už během jednoho týdne zhlédl v Polsku videoklip jeden milion uživatelů a v Česku téměř devět set tisíc. „Jsem překvapená a dojatá. Nejlepší dárek na Mezinárodní den dětí,” napsala 1. června na svůj instagramový účet Farna.

Související články

Další články