Když jste návrhářský mogul, svět vám leží u nohou! A zdá se, že nejen ten. Calvin Klein je opravdu jméno, značka, impérium! Není tedy divu, že se k němu kvůli tomu bude sem tam někdo lísat. A vypadá to, že starému pánovi to dělá docela dobře.

Asi před šesti lety poznal tenhle sugar daddy mladého cápka Nicka Grubera, porno herce, z kterého udělal modela. Nick fotil pro značku nějakou dobu až do jejich rozchodu, který následoval devět měsíců po tom, co se potkali. Seznámili se na jednom divokém mejdanu, kde se Calvin asi trochu odvázal. V několika rozhovorech tehdy uvedl, že jednou za čas si prostě musí zajít takhle zařádit.

Nick to ale vydržel poměrně krátce a po jejich rozchodu začal vehementně tvrdit, že vlastně vůbec není gay. „Vypadá to, že galerie "já nejsem já“ se nám zase o něco rozšiřuje":https://www.extra.cz/…ie-je-to-ona. Za svůj život byl Nick dvakrát ženatý s ženami a randí s nimi docela statečně. „Nemůžu za to, prostě všechny hrozně přitahuji, dokonce i muže,“ přiznal tehdy v rozhovoru pro Huffington post.

V případě Calvina se ani nedivíme, kdo by se nenechal zlákat tím množstvím peněz, které vlastní? Všechno má ale svou daň! A podle Nicka je Calvin dost špatný milenec. Ale no tak, vždyť je mu přes sedmdesát, to už se dá nějaká ta vyměklost lehce tolerovat!

Po bouřlivém konci jejich vztahu vody utichly až do nedávna, kdy se Calvin objevil, jak se sluní na pláži po boku nového koloucha. Sakra! Zdá se, že mladí kluci jsou dneska opravdu v kurzu!