Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Každá od něj chytne filcky! Drsná válka po rozchodu Sweetie Market a DenisTv

Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Tomu se říká nenávist. Bývalý pár youtuberů DenisTV (20) a Sweetie Market (20) se rozešel sice před delší dobou, ovšem po déle než roce se rozhodli vykopat jeden druhému hrob! Denis na YouTube nahrál písničku, kde popisuje hrozný vztah s touto blondýnkou, její reakce, jak jinak než také písničkou, na sebe nenechala dlouho čekat!

Youtuber DenisTV, pravým jménem Denis Kubík, se přibližně před rokem rozešel s youtuberkou Sweetie Market. Mnoho lidí jak z jejich okolí, tak i známých youtuberů vědělo, že jejich soužití bylo dramatické a ne velmi povedené.

Teď se ale Denis z čista jasna rozhodl vydat písničku s názvem Zlatokop. Tahle situace je přinejmenším hrozně komická, youtuber, který točí videa o brambůrkách, protože je to placená spolupráce, se najednou vrhne do rapu.

Ve své písni popisuje údajně hrozné chování své teď už expartnerky Sweetie Market: "Peněženka prázdná, fakt nevím, co budeš teď jíst. Vyšlo by mi líp, kdybych živil hejno krys," v podobných verších Denis Market vůbec nešetří. Zde naleznete jeho píseň

Také popisuje její problémy s alkoholem, prášky na deprese, ale i nevěru a dokonce prohlásí: "Jedno péro jí je málo, slečna rozjíždí byznys. Už vím, jak vypadá šlapka, děkuji za tip. Mezi nohy bych jí doporučil přidělat kryt." Nejsou tohle silná slova od muže směrem k ženě, kterou v minulosti miloval?

Sweetie Market ale nečekala dlouho, vydala odpověď na Denisovou písničku a během dne se dostala na první místo v trendech. Rozhodla se ho také nešetřit a ve své rapové písni popisuje Denisovo odporné chování vůči ní.

"Ten kluk je vážně špína, hygiena mu nic neříká, filcky chytne každá holka, i ta, co s ním nep*chá," prohlašuje Markét v jedné části své písničky. Dále v refrénu ještě trochu přitvrdila, dodává, že Denis údajně fetuje a nemá koule: "Ahoj, já jsem Denis a mám malý penis. Lžu, okrádám, pomlouvám, fejkuju, to ty nevíš."

V další části Markét přesně vyjmenuje, jaké drogy má její ex Denis užívat, kromě marihuany měl v minulosti užít také kokain či pervitin. Několikrát měl dokonce fyzicky napadnout mladou youtuberku, jak sama v písni popisuje. Celá písnička od Sweetie Market je ke shlédnutí zde

Jakou dohru bude vše mít se zatím neví, do celé kauzy se začínají zapojovat další youtubeři a točí reakce na jejich písně. A co myslíte vy, je tohle normální? Uvědomují si hlavní aktéři, že tohle sledují náctileté děti?

Související články

Další články