Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Každá česká vlajka má slovenský klín, komentuje Kadeřávková vztah s novým přítelem

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
LÁSKA
Herečka Anna Kadeřávková (22) dlouho tvrdila, že je bez přítele. Teď se ale pochlubila snímkem, který jasně dokazuje, že sama už dávno není. Začala randit se slovenským rapperem Strapem (29), který v minulosti spolupracoval třeba s Ektorem. Rozina z Ulice tak prožívá novou lásku...

"Každá česká vlajka má slovenský klín," okomentovala velmi intimní snímek, kde ji rapper drží za zadeček a společně nešetří vroucnými polibky. Podle všeho spolu už bydlí, což potvrzuje skutečnost, že Anna je zadaná už pár měsíců.

"Atmosféru našeho nynější domova zachytil přítel na téhle momentce, když odcházel do práce. Už týden se léčím z virózy. Každý ráno si dělám před snídaní teplej čaj a pak střídavě spím nebo beru šroubovák a v pyžamu montuji nábytek v novým domově, který pomalu roste," popisovala Anna na dalším snímku.

"Všude jsou krabice, kopy oblečení a papírů a my ještě nemáme ani jídelní židle, natož třeba gauč, kam bych si s tím čajem mohla sednout. A co teprve třeba vypraný prádlo... O tom se mi zatím jenom zdá, protože pračka dorazí až za dva týdny. Stěhování nesnáším, je to hrozitánský chaos, ale jistě to za to bude stát," věří herečka, že jí vztah vydrží hodně dlouho.

.

Související články

Další články