Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kavárnice Kamila z Ulice se ukázala v podvazcích: Zahrála si zlatokopku z Kozičky a předvedla DOKONALÝ ZADEČEK!

Kavárnice Kamila z Ulice se ukázala v podvazcích: Zahrála si zlatokopku z Kozičky a předvedla DOKONALÝ ZADEČEK!
Zdroj: instagram, obbod
+ Další 2 fotografie
Kdo by to byl řekl. Kamila z krámku v Ulici působí nenápadně, jako takové hodné děvče, ovšem skutečnost je jiná. Tichá voda totiž břehy mele a herečka ztvárňující Kamilu umí být pořádnou dračicí. Ve Vyšehradu si střihla roli zlatokopky z Kozičky a ukázala luxusní zadeček!

Eliška Dohnalová (25) je herečka, kterou nejspíše většina z nás vůbec nezná. Pokud ji ale budeme prezentovat jako pracovnici krámku v Ulici, pak si vzpomeneme. Nenápadná, ale půvabná Kamila totiž v seriálu hraje již dlouho a má v něm své místo.

Brigádnice v krámku, který byl dřív tetovacím salonem Libušky Nekonečné, se ale objevila a objevuje i v jiných rolích. Střihla si jednu dokonce i ve Vyšehradu, kam ji obsadil sám Jakub Štáfek (25).

Představovala zlatokopku z baru Kozička a ukázala se v podvazcích. Musíme říct, že ač v Ulici vypadá jako jeptiška, tak normálně je to pořádný kus. Hlavně její zadeček je naprosto výstavní a nemůžeme se divit, že si ji Štáfek do svého seriálu obsadil!

No, doufejme, že se v podobném outfitu brzy ukáže i v Ulici. Je rozhodně škoda, že její role tam je tak trochu statická, přičemž začíná i končí u tvorby kávy a nalití vína…

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy