Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kauza Zuzany Plačkové: S názorem na věc přispěchal Robert Rosenberg

Robert Rosenberg si myslí, že Zuzana Plačková ve vězení nemusí skončit.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
drogy

Slovenskem i Českem otřásla zpráva o tom, že hvězda Instagramu obou zemí Zuzana Plačková (30) s manželem Reném a dalšími lidmi byli zatčeni v souvislosti s omamnými látkami. Bývalý český král lechtivých snímků Robert Rosenberg (46), který sám skončil ve vazbě, řekl eXtra.cz, co si o tom celém myslí.

Zuzana Plačková: Obvinění

„Zločinecká skupina ve složení Tibor Gubáň, Peter Šoka, Miroslav Farkaš, Dávid Lukáč, René Strausz a Zuzana Strausz Plačková, působící na území Trnavského, Bratislavského a Trenčínského kraje, v době od roku 2012 do současnosti vykonávala za účelem zisku prostřednictvím vytvoření infrastruktury lidí dovoz drogy zvané kokain a následně ji distribuovala přes síť dealerů koncovým uživatelům drogy," stálo v usnesení o obvinění.

Pro Zuzanu a jejího manžela Reného Strausze si policie došla v pondělí, ve čtvrtek se pak s úlevou dozvěděli, že na ně nebude uvalena vazba. Názor na situaci si udělal i známý někdejší český průšvihář.

Robert Rosenberg má jasno

„Shodou okolností kolega, který se mnou trénuje, ji zná. Na rovinu nevím, co si o tom myslet. Asi musela být někomu trnem v oku. A ta organizovaná skupina, ve které měla figurovat? To je strašně těžko prokazatelné,“ řekl eXtra.cz Robert Rosenberg.

„Také znám pár takových lidí, kteří tohle dělali. Díky tomu, jak jsem nyní stále zavřený v posilovně, jsem se toho naštěstí vyvaroval. Asi ale byla Zuzana Plačková moc okázalá, fotila se v tryskáči, dělala hlouposti. Někoho musela vážně naštvat,“ myslí si trenér a rozhodčí MMA.

Půl roku ve vazbě

Sám si v base nějakou chvíli poseděl.

Byl jsem zproštěn všech bodů obžaloby, ale dali mi půl roku podmínku za držení dvou gramů kokainu pro vlastní potřebu. Ještě jsem je měl v peněžence. Trest mi za to dali jen proto, aby mi nemuseli proplácet půlroční pobyt ve vazbě,“ kroutí dodnes hlavou.

Robert si dokonce myslí, že i Zuzana Plačková navzdory všemu momentálnímu humbuku klidně může být také zproštěna obvinění.

Zatčená omylem?

Nevěřím tomu, že by se svými penězi někde vařila a prodávala. To by byla sama proti sobě, tak hloupá snad nemůže být. Ale budou se asi snažit poukazovat na to, že fungovala v nějaké skupině, že se znala s některými drogovými bossy, nebo s nimi byla na párty. Záleží na tom, jak se jí povede obhajoba,“ dodal.

Související články

Další články