Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Kauza Zuzana Plačková a drogy má smutnou dohru: Jeden ze zadržených náhle zemřel ve vazbě

Podle slovenských webů se jedna o drogovou trestnou činnost.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
smutek

V posledních týdnech otřásla českými a slovenskými médii kauza slovenské influencerky Zuzany Plačkové (30) a jejího manžela Reného kvůli obchodu s drogami a účasti v zločinecké skupině. Oba si nakonec mohli oddychnout, protože trestní soud v Pezinku rozhodl, že nemusí do vazby a budou stíhání na svobodě. Podle webu TVNovinky.sk měl ale náhle zemřít jeden ze členů drogové skupiny. 


Při razii, která probíhala před pár týdny po celém Slovensku, bylo zadrženo celkem 15 lidí. Podle informací webu Topky.sk bylo v domě influencerky Zuzany Plačkové a Reného nalezeno šest mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák.

Celkem kriminalisté při razii objevili více než devět kilogramů pervitinu i velkou pěstírnu marihuany. Kromě toho zajistili zbraně, střelivo, cigarety a více než 70.000 eur (tj. přes 1,5 milionu korun) v hotovosti.

Zuzana a René nakonec nebyli vzati do vazby a jsou stíháni na svobodě. Ve vazbě ale náhle zemřel pětapadesátiletý člen zločinecké drogové skupiny.

U zadrženého Pavla D. policie našla během razie 9 kilogramů pervitinu a 1,5 milionu korun.

"Můžeme potvrdit, že obviněný Pavel D. během výkonu vazby zemřel. Okolnosti úmrtí ale nebudeme komentovat, protože jsou předmětem vyšetřování," uvedl mluvčí GP Dalibor Skladan.

Podle informací TV Markíza byl Pavel D. ve vazbě dva týdny a měl zemřít na selhání srdce.

Muž měl spoustu chronických onemocnění a nyní proběhne pitva, která přesně určí, kvůli čemu Pavel D. zemřel.


Související články

Další články