Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kauza rakovina: Miloš Zeman couvá a nikoho žalovat nebude. Nechce ukázat zdravotní zprávu

Miloš Zemana couvá.
Zdroj: profimedia.cz
Když loni na podzim brněnský radní Svatopluk Bartík napsal na svém Facebooku chvíli před uzávěrkou nominací zájemců o prezidentské křeslo zprávu o tom, že Miloš Zeman (73) má rakovinu a metastáze na více místech, tak tehdejší i současný prezident odvětil, že po něm bude žádat omluvu a rovněž odškodné ve výši 5 milionů korun, které daruje Fondu ohrožených dětí. Jenže vše je nyní jinak.

Podle serveru Aktualně.cz chce nyní prezidentův právník soudní projednávání přerušit. Zásadním problémem je dle spekulací doložení lékařské zprávy o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana (73).

Nedodáním lékařské zprávy Miloše Zemana k soudu v rámci civilního řízení na ochranu osobnosti nemohl být prokázán skvělý zdravotní stav našeho prezidenta, což nás velice mrzí.

Pravděpodobně však měl facebookový status brněnského radního Svatopluka Bartíka více naléhavých informací, než se původně čekalo. Ten na začátku listopadu uveřejnil na svém Facebooku status, ve kterém prohlásil, že zdraví Miloše Zemana se nachází v dezolátním stavu. Dle jeho tvrzení má mít Miloš Zeman rakovinu a metastáze na více místech a svou diagnózu zná už od poloviny řijna 2017.

Bartík dále ve svém statusu tvrdil, že Zeman léčbu odmítl a má před sebou zhruba 3 až 7 měsíců života. Zdroj těchto informací Bartík samozřejmě neprozradil, ale jejich zveřejnění považoval za důležité, jelikož se jednalo (a stále jedná) o nejvyššího státního činitele a považoval za zásadní, aby o tom veřejnost věděla. Celý článek o tom, jak Zeman z žaloby couvá, najdete zde.

Související články

Další články