Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

KAUZA PALAŠČÁK: Růžičkovi hrozí 5 let v base! Policie ho obvinila ze zpronevěry

KAUZA PALAŠČÁK: Růžičkovi hrozí 5 let v base! Policie ho obvinila ze zpronevěry
Zdroj: reprofoto ČT / profimedia.cz
Růžičkovi se čachry s penězi nevyplatily! Bývalý trenér hokejového nároďáku je obviněn ze zpronevěry a hrozí mu až 5 let v kriminále.

Pražská policie ve středu obvinila hokejového trenéra Vladimíra Růžičku ze zpronevěry, tuto informaci přinesla stanice Radiožurnál. Muži, který nyní stojí na střídačce Chomutova, hrozí pětileté vězení.

Nechutnou kauzu odstartoval pražský podnikatel Miroslav Palaščák, který tvrdil, že Růžička po něm chtěl peníze. Za to měl mít Palaščák junior jisté místo na ledě. Jenže Růžička tohle nezajistil a Palaščák starší si Růžičku natočil na skrytou kameru a chtěl po něm peníze (Úplatek? Dar?) zpět. Video najdete ZDE

Vyšetřování začalo jako korupční kauza. Kriminalisté zkoumali, zda Palaščák nabízel úplatek. "Původní prošetřování bylo zahájeno z trestného činu přijetí úplatku, to nakonec vyústilo ve zpronevěru," uvedl pro iDnes.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Růžičkův advokát už také naznačil, že se jeho klient bude bránit. Spekulovalo se o tom, zda Palaščák trenéra Růžičku tak trochu nevydíral.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy