Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

KAUZA PALAŠČÁK: Růžičkovi hrozí 5 let v base! Policie ho obvinila ze zpronevěry

Kauzu odstartoval Miroslav Palaščák.
Růžičkovi se čachry s penězi nevyplatily! Bývalý trenér hokejového nároďáku je obviněn ze zpronevěry a hrozí mu až 5 let v kriminále.

Pražská policie ve středu obvinila hokejového trenéra Vladimíra Růžičku ze zpronevěry, tuto informaci přinesla stanice Radiožurnál. Muži, který nyní stojí na střídačce Chomutova, hrozí pětileté vězení.

Nechutnou kauzu odstartoval pražský podnikatel Miroslav Palaščák, který tvrdil, že Růžička po něm chtěl peníze. Za to měl mít Palaščák junior jisté místo na ledě. Jenže Růžička tohle nezajistil a Palaščák starší si Růžičku natočil na skrytou kameru a chtěl po něm peníze (Úplatek? Dar?) zpět. Video najdete ZDE.

Vyšetřování začalo jako korupční kauza. Kriminalisté zkoumali, zda Palaščák nabízel úplatek. „Původní prošetřování bylo zahájeno z trestného činu přijetí úplatku, to nakonec vyústilo ve zpronevěru,“ uvedl pro iDnes.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Růžičkův advokát už také naznačil, že se jeho klient bude bránit. Spekulovalo se o tom, zda Palaščák trenéra Růžičku tak trochu nevydíral.

Mohlo by vás zajímat

Další články