Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

KAUZA NEČESANÝ: Nepomohl mu ani sex! Kolik dostal tentokrát?

Kolik let dostal Nečesaný tentokrát?
+ Další fotografie
Lukáš Nečesaný se vrací znovu do vězení. Odvolací soud zamítl jeho odvolání a potvrdil tak mladíkovi 13letý trest za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku z roku 2013. Celé jednání dnes trvalo 7 hodin. Nečesaný řekl, že si znovu podá odvolání.

O vině Lukáše Nečesaného rozhodoval tříčlenný senát pražského Vrchního soudu. Soudce Jiří Lněnička potvrdil verdikt krajského soudu, který poslal Lukáše Nečesaného do vězení na 13 let.

Přitom dnes obhajoba přišla s trumfem v rukávě. U vrchního soudu se dnes četlo čestné prohlášení od svědkyně Jany, která měla být údajnou milenkou vyšetřovatele Milana Jušty. Ten jí měl sdělit, že je Lukáš Nečesaný nevinný a na muže to ušili.

Dokonce musel proti němu vyrábět i důkazy a falšoval pachové stopy z oblečení obžalovaného. Podle Blesk.cz vztah svědkyně s policistou už prošetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Svědkyně Jana je ochotná vše dosvědčit u soudu. Nečesaný se chce znovu odvolat.

Mohlo by vás zajímat

Další články