Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KAUZA KUŘIM: Jak dnes žije Barbora Škrlová? Nová identita, tajné místo a podivná sexuální hra s trpaslíkem

Byla jednou z hlavních postav v nechutné kauze týrání a mučení. Soudy uznaly, že se podílela na mučení Jakuba a Ondřeje. Jenže i ona sama byla obětí. Barbora Škrlová (43) dnes žije pod jinou identitou na tajném místě. Ale její psychická bolest neskončila.

Za mučení Jakuba a Ondřeje dostala 5 let v kriminále. Jenže i ona sama byla obětí zvrácené sekty, kterou založil její otec Josef Škrla. Toho mimochodem policie nikdy nehledala a nikdy nevyslýchala.

Pořád se úplně neví, co za kauzou Kuřim přesně stálo. Vše napovídá tomu, že partička sektářů se pomocí fyzické bolesti a mučení pokoušela ovládat dětskou mysl a měnit lidi.

Kromě Ondry a Jakuba, na jejichž mučení se přišlo zcela náhodou, (prozradila to dětská elektronická chůvička), je Barbora Škrlová největší obětí obludné kauzy.

Dnes Škrlová má jiné jméno a žije na tajném místě. Starají se o ni dvě psycholožky. „Je v péči dvou skvělých žen. Obě jsou psycholožky. Jedna z těchto dam ji dostala do péče soudně, ta druhá jí pomáhá, takže Bára nyní žije mezi dvěma městy, už není úplně v Brně,“ prozradil Nedělnímu Blesku předseda Spolku Šalamoun John Bok.

Škrlové se zcela rozpadla osobnost. Je v podstatě jedno, jakým jménem ji oslovujete. Má v sobě 6 malých chlapečků, mezi kterými její psychika přepíná. Jsou to bytosti od 6 do 14 let. Není schopná normální komunikace. Její psychika se rozpustila mezi 6 bytostí, které uvízly v dětském věku.

John Bok v rozhovoru přiznal, že Barbora není schopná se o sebe sama starat. Hraje si s hračkami, kreslí morbidní obrázky a ráda si cucá palec…

Škrlovou velmi poznamenala doba, kterou musela prožít ve vězení." Ve vězení zažila teror":https://www.extra.cz/…na-facebooku. Například kolegyně za mřížemi ji na zádech pořezaly žiletkou.

V roce 2012 byla předčasně propuštěna. „Když jsem k ní přišel, držela mě za ručičku a říkala mi strejčku,“ přiznal v rozhovoru pro Blesk John Bok. Rodinu Bára nemá. Její matka je alkoholička a na dceru kašle. Kde je její otec Josef Škrla? To je velkou otázkou. Hovořilo se o tom, že znal vysoce postavené lidi, proto na něj police tak nějak zapomněla…

John Bok naznačil, že Škrla měl kšefty v Kazachstánu, že se pohyboval kolem obchodu se zbraněmi. Bára ho navštívila v Dánsku, když se vydávala za chlapce jménem Adam. Také Bok si myslí, že nebyl žádný zájem Škrlu dostat před soud.

V rozhovoru pro Nedělní Blesk John Bok připomněl ještě jeden šokující moment. Škrlová byla sexuálně zneužívaná dávno před vypuknutím kauzy Kuřim. „Já tomu říkám předkuřimská fáze. Podle mých informací tam figurovala Bára, nějaký trpaslík a pak taková brněnská elita politicko-umělecká. Scházeli se v různých bytech a užívali si,“ uvedl Bok s tím, že tito lidé pořádali nechutné orgie a jejich zvrácené chutě každou další seancí jen rostly a rostly…

Související články

Další články