Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kauza kolem „australské Maddie” (4): Měl ji unést bláznivý sběratel panenek!

Malá Cleo Smith.
Zdroj: Western Australia Police Force
+ Další fotografie
Únos

S každým dalším dnem se šance, že malou Cleo Smith (4) najdou živou, tenčily. Zmizela ze stanu v západní Austrálii, v němž spala se svými rodiči, a následných osmnáct dnů byla nezvěstná. Policie nakonec přeci jen dívku našla, a to zamčenou v jednom z domů, který patřil šestatřicetiletému muži.

Malá Cleo Smith zmizela v sobotu 16. října z kempu Quobba Blowholes v Západní Austrálii. Během jedné noci se vytratila ze stanu, v němž spala se svými rodiči. Od té doby začalo intenzivní pátrání trvající dlouhých osmnáct dní.

Rodiče byli bezradní a stejně tak i policisté. Ale po osmnácti dnech přišel nečekaný zvrat. Policii se podařilo získat analýzu mobilních dat i několik svědectví a stop, které je navedly k autu a právě to je nasměrovalo k jednomu z domů ve městě Carnarvon. Právě v tomto domě, který byl vzdálen asi šest minut od domu Smithových, byla uvězněná malá Cleo. Podle zahraničních webů patřil dům šestatřicetiletému sběrateli panenek, který ale na veřejnosti působil velmi podivně. Na sociálních sítích se také vynořila informace, že měl z falešných účtů sledovat rodiny s dětmi.

Pátrání dopadlo dobře

Policie muže ihned odvezla na stanici, kde ho vyslechla a následně převezla sanitkou do nemocnice. Dívenka byla také odvezena do nemocnice a později se shledala s rodinou. „Naše rodina je kompletní,“ uvedla šťastná maminka Ellie na Instagramu. Cleo nic nebylo, a když poprvé spatřila policii, smála se na ně.

Jeden z uživatelů na Twitteru zveřejnil totožnost únosce. Má se jednat o Terrance K., který měl na sociálních sítích asi dvacet falešných profilů, z nichž zřejmě sledoval různé rodiny.

Související články

Další články