„Větší hloupost než to, co nedávno prohlásila na moji adresu Agáta Hanychová, jsem už dávno neslyšela. Zaprvé vůbec nechápu, co ji přinutilo k tomu, aby si vymyslela historku na téma „candát“, a za druhé jsem s ní nikdy nebyla na obědě ani večeři (ani o to nestojím),“ napsala si na Instagram slovenská misska. A jak to vypadá, má pravdu. Agáta si ji totiž mohla poplést s jinou, neméně slavnou modelkou.

„Milá Agáto, musím se zastat Andrey. Příběh s kandátem se opravdu stal, ale autorkou novotvaru je úplně jiná paní modelka. Přísahám. Byl jsem u toho a už tehdy jsem měl vzít nohy na ramena,“ napsal moderátor Bořek Slezáček. Ten v minulosti krátce chodil s Alenou Šeredovou (38) a byl ženatý se Simonou Krainovou (43). Tak která z nich to asi mohla prohlásit?

Agáta (31) mezitím sbalila kufry a vydala se s rodinou na dovolenou. Ke „kauze kandát“ se nevyjadřuje, ale Andreu pořádně namíchla. Verešová se dokonce pustila i do jejího osobního života. „Na rozdíl od ní ovládám plynule 4 světové jazyky a víc jak 10 let žiju v pokojném manželském svazku s jedním mužem. Být Agátou, tak se radši soustředím na sebe a zametu si před vlastním prahem," napsala rozohněná Slovenka.

Andrea se tak naštvala, až se musela celá svléknout! Na to se můžete podívat TADY.