Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

KAUZA KANDÁT: Agáto, „kandáta“ si objednala jiná! Moderátor Bořek Slezáček se zastal Verešové a z blbosti obviňuje jinou slavnou modelku!

Ryba smrdí od hlavy.
Zdroj: Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek, kníže von Hahn a hrabě z Levantis, TV Barrandov, Facebook
+ Dalších 11 fotografií
Kauza kandát kulminuje! O co jde? Během VIP Prostřena vyprávěla Agáta Prachařová u stolu vtípek. Ten byl o Andree Verešové, která si chtěla u večeře objednat rybu. Místo candát ale řekla prý kandát. Slovenská modelka se ostře ohradila, a dokonce začala mlátit Agátě o hlavu její osobní život. Asi by tenhle konflikt zůstal mezi dámami, kdyby se do toho nevložil moderátor Bořek Slezáček.

„Větší hloupost než to, co nedávno prohlásila na moji adresu Agáta Hanychová, jsem už dávno neslyšela. Zaprvé vůbec nechápu, co ji přinutilo k tomu, aby si vymyslela historku na téma „candát“, a za druhé jsem s ní nikdy nebyla na obědě ani večeři (ani o to nestojím),“ napsala si na Instagram slovenská misska. A jak to vypadá, má pravdu. Agáta si ji totiž mohla poplést s jinou, neméně slavnou modelkou.

„Milá Agáto, musím se zastat Andrey. Příběh s kandátem se opravdu stal, ale autorkou novotvaru je úplně jiná paní modelka. Přísahám. Byl jsem u toho a už tehdy jsem měl vzít nohy na ramena,“ napsal moderátor Bořek Slezáček. Ten v minulosti krátce chodil s Alenou Šeredovou (38) a byl ženatý se Simonou Krainovou (43). Tak která z nich to asi mohla prohlásit?

Agáta (31) mezitím sbalila kufry a vydala se s rodinou na dovolenou. Ke „kauze kandát“ se nevyjadřuje, ale Andreu pořádně namíchla. Verešová se dokonce pustila i do jejího osobního života. „Na rozdíl od ní ovládám plynule 4 světové jazyky a víc jak 10 let žiju v pokojném manželském svazku s jedním mužem. Být Agátou, tak se radši soustředím na sebe a zametu si před vlastním prahem," napsala rozohněná Slovenka.

Andrea se tak naštvala, až se musela celá svléknout! Na to se můžete podívat TADY.

Související články

Další články