Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kauza instagramové královny má šťastný konec: Plačková byla zproštěna obžaloby! Jak reagoval Rytmus?

Slovenská influencerka Zuzana Plačková.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Zproštění obžaloby

Influencerka Zuzana Plačková i její manžel René Strausz byli zproštěni obžaloby. Generální prokuratura zrušila jejich obvinění!  Dvojice byla koncem září loňského roku zadržena kvůli podezření z drogové činnosti a ze založení zločinecké skupiny. “Byly to jen laciné konspirace a hoaxy,” tvrdí nyní Zuzana. Na svém Instagramu se dokonce rozplakala a poděkovala všem, kteří při nich celou dobu stáli a věřili jim. Mezi ně patří i rapper Rytmus, který se k nečekanému zvratu sám vyjádřil. 

Kauza týkající se instagramové královny Zuzany Plačkové má šťastnou dohru. Společně se svým manželem Reném byli zproštěni obžaloby! Uvedla to mj. televize Markíza

Plačková: Byly to laciné konspirace

“Byly to jen laciné konspirace a hoaxy,” vyjadřuje se nyní influencerka k celé kauze. Ta byla společně s manželem a dalšími třinácti osobami v září loňského roku zadržena policií.

Plačková čelila podezření z účasti v organizované skupině, která měla obchodovat s drogami.
"Zločinecká skupina ve složení Tibor Gubáň, Peter Šoka, Miroslav Farkaš, Dávid Lukáč, René Strausz a Zuzana Strausz Plačková, působící na území Trnavského, Bratislavského a Trenčínského kraje, v době od roku 2012 do současnosti vykonávala za účelem zisku prostřednictvím vytvoření infrastruktury lidí dovoz drogy zvané kokain a následně ji distribuovala přes síť dealerů koncovým uživatelům drogy," stálo v usnesení o obvinění.

Plačková byla stíhaná na svobodě

Zatímco 6 lidí bylo posláno do vazby, soudce rozhodl, že Zuzana i René budou stíháni na svobodě.

Influencerka po celou dobu dělala jakoby nic. Užívala si luxusu, jezdila po dovolených a také se pochlubila radostnou novinkou. Čekají miminko! Byla si celou dobu vědoma své neviny a věřila ve šťastný konec.

Plačková zproštěna obžaloby

Kvůli policejnímu vyšetřování se ale od Zuzany odvrátilo mnoho firem, se kterými spolupracovala. Přidala se k nim i řada "přátel", kteří s celou událostí nechtěli mít nic společného.

K tomu se nyní, po zproštění obžaloby, influencerka se slzami v očích vyjádřila na svém Instagramu.
“Odpouštím vám za všechny ty hnusné řeči a konspirace, které jste nám v posledních měsících věnovali. Na nikoho se nehněvám, alespoň se lidi ukázali. Děkuji, že na Slovensku ještě existuje spravedlivost, ve kterou jsem celý čas věřila,” napsala.

“Děkuji těm, kteří při nás stáli a věřili nám,” dodala. Mezi ně patřil třeba rapper Rytmus se svojí manželkou Jasminou Alagič.

Samotný rapper zvrat v celé kauze nenechal bez povšimnutí a také veřejně zareagoval. “Chtěl bych teď vidět všechny ty memečkáře a hejterský ho*na, co se bavili na jejich účet, jak jim to pokřivilo pusu a vyje*alo pojistky, hahaha,” napsal.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy