Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kauza čističů na bazény pokračuje. Desítky českých biomatek léčí malé děti pomocí CDS!

Někteří lidé přísahají, že CDS funguje.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Mnoho lidí léčí své děti pomocí roztoku CDS. Odpůrci této metody tvrdí, že tito lidé své potomky vlastně napouštějí čisticím roztokem na bazény. Tato šokující léčebná metoda vás zaujala. Jsou biomatky šílené? Nebo na tom něco je? Jaký názor máte vy?

Hanka z Liberce se na Facebooku pochlubila, že svému miminku maže na obličej chemikálii CDS. Na eXtra.cz jsme vás o tom informovali a vy jste nám psali, že podobně smýšlejících matek jsou v Česku desítky.

Roztok CDS je čistidlo. Když tradiční lékaři slyší o tom, že ho někdo užívá vnitřně, nemají z toho radost. Zastánci této metody ale na CDS nedají dopustit.

Podívali jsme se na facebookovou stránku Užíváme CDS (chlordioxid soution). A myslíme si, že by se sem měli také podívat lékaři. Z toho, co se zde píše, běhá mráz po zádech.

Desítky lidí zde diskutují o tom, jak jim roztok CDS pomáhá. Látka je prý dobrá na výplachy, alergie, na kapání do uší, k pití, prostě na všechno. Dokonce se zde píše, že roztok je vhodný i pro malé děti.

Léčbu pomocí tohoto roztoku doporučují nejen kované biomatky, ale také muži. Někteří zde vystupují hodně emotivně. Je CDS zázrak? Nebo je to hazard se zdravím?

„Děkuji za přijetí do skupiny. Na CDS jsem narazila díky známé, jejíž dceři prý velmi pomohl. Tak se začnu rovnou ptát. Co to vlastně to CDS je a jak funguje? Kdo jeho účinky objevil? Existují nějaké studie ohledně užívání CDS? Vy, kdo to užíváte, jaké problémy tím řešíte? Berete k tomu i léky nebo doplňky stravy? A jak rychle vám to pomohlo? Když se vám uleví, berete to dál? Nebo vás to ‚vyléčí‘ napořád?“

Takto se ptá jedna paní ve skupině Užíváme CDS (chlordioxid soution). A my se ptáme také. Máte osobní zkušenost s CDS? Jak vám pomohlo? Napište nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články