Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kauza brutálního týrání pejska Marleyho: Jaký trest čeká Jakuba L.? Soudce rozhodl…

Jakuba L. trest nemine.
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Není tomu dlouho, co Českou republikou otřásl skutečně strašlivý případ brutálního týrání malého štěněte Marleyho, do kterého jeho majitel Jakub L. (24) kopal a škrtil jej. Vše si přitom natáčel na video, které následně pobouřilo širokou veřejnost. Nyní došlo alespoň k nějakému posunu v celé kauze. Jak rozhodl soud?

Pejsek Marley je rozkošné štěňátko černého labradora, se kterým se život nemazlil. Dostal se do ruky trýznitele Jakuba L. (24), který ho kopal a týral. Vše bylo natáčeno na video, které uniklo na veřejnost. Pejsek je nyní po absolvování několika zákroků zcela v pořádku.

Jakuba L. by trest neměl minout. „Minulý pátek soudce, kterému věc připadla, učinil první úkon ve věci. Jeho obsah zveřejníme ve chvíli, kdy bude doručen účastníkům,“ uvedla mluvčí okresního soudu v Prachaticích Vendula Pozniaková dle webu TN.cz. Mělo by se tak stát přibližně začátkem týdne.

Možná už pro Jakuba L. trest stanoven byl. To však nebylo možné prozradit. „Nemohu vám to říct dřív, než se to dozví účastníci řízení,“ řekla mluvčí. Výši trestu se tedy prozatím nedozvíme. Bezcitný mladík může jít do vězení až na dva roky. Výši trestu už se jistě za nedlouho dozvíme.

Související články

Další články