Už deset dní běží v kinech premiéra filmu Star Wars a jeho sedmé pokračování s názvem Síla se probouzí. Toho využil ke zviditelnění i německý obchodní řetězec a do oběhu přidal všechny možné předměty s tematikou tohoto slavného filmu.

Děti jistě zajásají. Ze svého pokojíčku si díky Kauflandu mohou vytvořit vesmírnou základnu jako z filmu Star Wars. V nabídce jsou povlečení, deky, trička, mikiny, kšiltovky, pyžama a hračky.

Kaufland vsadil na dojemný příběh. Hlavním hrdinou reklamy je malý chlapec, kterému se líbí dívka od vedle. Ze začátku se stydí projevit své city. Ale protože ví, že taky miluje Star Wars, rozhodne se převléct za svého oblíbeného hrdinu a doručit jí psaníčko. Na to dívka reaguje úplně stejně. V kostýmu své hrdinky princezny Leii doručí chlapci dárek. Oba díky tomu prožijí nezapomenutelné Vánoce a velmi se sblíží.

Reklama je krásně propracovaná, poutavá a dojemná. Rozhodně splnila svůj účel. I u nás si samozřejmě své oblíbené postavičky Star Wars můžete v Kauflandu zakoupit.