Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Katy Perry v Česku: Zatímco Orlando Bloom tu dře, zpěvačka řádí po Praze

Katy Perry v Česku: Zatímco Orlando Bloom tu dře, zpěvačka řádí po Praze
Zdroj: Instagram Katy Perry
+ Další 2 fotografie
Celebrity

Herec Orlando Bloom (44) opět natáčí v Praze další řadu seriálu Carnival Row. Do hlavního města s ním dorazila i partnerka Katy Perry (36), která si užívá volného času. Zpěvačka se nyní na Instagramu pochlubila, jak řádí po Praze.

Prahu tradičně využívá řada zahraničních filmových tvůrců a v poslední době se to v hlavním městě doslova hemží světovými celebritami. Fanoušci tak mohou na ulicích spatřit například Adama Sandlera, Ryana Goslinga nebo krásku Anu de Armas. Nyní se k nim přidali i Orlando Bloom s partnerkou Katy Perry.

Bloom totiž v Praze natáčí pro streamovací službu Amazon pokračování seriálu Carnival Row. Není tak v Česku poprvé, už v předchozích letech u nás strávil spoustu času. Tentokrát s sebou vzal i partnerku Katy Perry.

Maminka si hraje v Praze

Populární zpěvačka si v Praze náramně užívá. Na Instagramu sdílela fotky, jak prochází malé uličky, šmejdí drobnými obchůdky nebo si vychutnává drink se svou láskou.

Perry se pochlubila také videem, jak řádí na bobové dráze. "Zatímco tatínek pracuje, maminka si celé dny hraje v Praze," napsala zpěvačka na Instagramu. Perry si tak v Česku očividně užívá povedenou dovolenou, zatímco její partner pracuje.


Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy