Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Katy Perry ukázala poporodní realitu: Pár dní po narození dcery se vystavila ve spodním prádle

Katy Perry ukázala poporodní realitu: Pár dní po narození dcery se vystavila ve spodním prádle
Zdroj: Showpix.cz / archiv Katy Perry
+ Dalších 8 fotografií
odvaha
Minulý týden se zpěvačka Katy Perry (35) stala poprvé maminkou. Radostnou novinku oznámil pyšný tatínek Orlando Bloom (43) na sociálních sítích. Katy vždy patřila mezi jedny z nejodvážnějších tváří showbyznysu a není proto divu, že jen pár dní po porodu zveřejnila fotku ve spodním prádle. Za tento krok nyní sklízí potlesk matek ze všech koutů světa, ukázala totiž poporodní realitu takovou, jaká je.

Zatímco jiné hvězdy hudebního světa se v neděli účastnily virtuálního předávání cen MTV Video Music Awards, Katy Perry trávila svůj večer doma s novorozenou dcerkou Daisy Dove Bloom. Na slavnostní večer se rozhodla zareagovat po svém.

Je známo, že na podobné události se slavné osobnosti vždy obléknou co nejlépe. Katy svou účast parodovala snímkem ve spodním prádle, které musí jako novopečená maminka nosit. „Účes a líčení: Vyčerpání,“ napsala k fotce a doplnila, jakých značek je její prádlo.

Katy Perry tak světu ukázala, jak skutečně vypadá tělo novopečené maminky pár dní po porodu. Za sdílení odvážného snímku sklízí potlesk matek ze všech koutů světa a samozřejmě i celebrit, které se na rozdíl od ní mohly na předávání cen ukázat.

Daisy Dove Bloom

Dcera Katy Perry a Orlanda Blooma přišla na svět 27. srpna. Její slavní rodiče spojili příjemné s užitečným, a když o jejím narození informovali na sociálních sítích, připojili žádost o přispění na charitu pro děti, které příliš štěstí v životě neměly.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy