Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Katy Perry slaví 37: Ukázala božské nohy, všem vyrazila dech

Katy Perry slaví 37: Ukázala božské nohy, všem vyrazila dech
Zdroj: showpix.cz
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY

Oblíbená americká zpěvačka Katy Perry slaví 37. narozeniny a po boku svého snoubence Orlanda Blooma a roční dcerky naprosto září. Nyní se připravuje na novou řadu show American Idol, kde znovu usedne mezi porotci. A fanoušci z ní opět šílí.

Zpěvačka Katy Perry, která se narodila jako Katheryn Elizabeth Hudson, pochází z pastorské rodiny a její hudební začátky patřily hlavně gospelové hudbě a zpívání v kostelech. Po dostudování školy se přestěhovala do Los Angeles a začala se naplno věnovat hudbě.

Hity Katy Perry

Katy tvrdí, že ji v její tvorbě ovlivnila legendární kapela Queen a také zpěvačka Alanis Morissette. Své debutové album vydala ještě pod svým původním jménem a fanoušci si na něm mohli poslechnout hlavně křesťanské písně.

Problém byl ale v tom, že její jméno bylo skoro totožné s herečkou Kate Hudson, a tak se odhodlala ke změně. Populární hudbu objevila až později, pohltila ji však naplno a ona začala skládat své vlastní písně.

Mezi hudební hvězdy ji vystřelil song I Kissed A Girl a pak už přidávala jednu pecku za druhou.

Mezi lety 2011 až 2018 patřila k nejlépe vydělávajícím ženám v hudebním průmyslu. Její hudba šla na dračku, Katy Perry prodala více než 100 milionů nahrávek a na svém kontě má i mnoho ocenění – mimo jiné i čtyři zápisy v Guinnessově knize rekordů nebo pět cen American Music Awards.

Také navrhla vlastní parfém a na trh už poslala několik kolekcí. Hodně populární je i dokumentární film o jejím životě s názvem Katy Perry: Skutečná tvář. Katy Perry se objevila také v talentové soutěži American Idol, podporuje nadaci UNICEF a je i aktivistkou za LGBT komunitu a ženskou rovnocennost.

Katy Perry a Orlando Bloom

První vážný vztah Katy Perry měla s Traviem McCoyem. Poté se vdala za britského herce Russella Branda, se kterým se seznámila během natáčení snímku Dostaň ho tam. Dva roky na to se ale pár rozvedl. Pak její srdce patřilo hudebníkovi Johnovi Mayerovi, jenže ani s ním moc dlouho nevydržela.

V roce 2016 začala randit s hercem Orlando Bloomem, avšak o rok později se rozešli. Už rok na to ale byli opět spatřeni spolu a v roce 2019 se zasnoubili. Teď již mají roční dceru Daisy Dove.

Nedávno se Katy Perry ukázala v upoutávce na 20. řadu populární show American Idol, kde všechny omámila fantastickýma nohama. Její fanoušci z ní byli paf!

Související články

Další články