Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Katy Perry se pořádně zakulatila, bříško nezastavitelně roste: S Bloomem budou rodiči co nevidět

Katy Perry se pořádně zakulatila, bříško nezastavitelně roste: S Bloomem budou rodiči co nevidět
Zdroj: archiv Katy Perry
+ Dalších 8 fotografií
Těhotná Perry
Populární zpěvačka Katy Perry se ve svých pětatřiceti letech stane poprvé maminkou. Miminko čeká s pohledným hercem Orlandem Bloomem (43). Katy se nám už pěkně zakulacuje a rostoucí bříško jí neskutečně sluší. Vypadá spokojeně a holčičky, kterou brzy přivítají se snoubencem na svět, se už nemůže dočkat.

Katy Perry je jednou z nejvýraznějších zpěvaček současnosti. Potrpí si na výrazné barvičky, je originální a vždy umí překvapit. To se jí mimo jiné také povedlo, když světu dala vědět radostnou novinku, že je těhotná. Oznámení učinila velmi pompézně, a to pomocí nového videoklipu Never worn white, kde poprvé ukázala bříško Jak sama později ve svém instastory komentovala, bylo to to nejdelší tajemství, které v sobě držela.

Kulatí se

Že čeká holčičku, oznámila zpěvačka jen pár dní po uvedení onoho videoklipu. Na sociální síti přidala snímek svého snoubence a budoucího tatínka Orlanda Blooma. "Bude to holčička," napsala k příspěvku.

Miminko by na svět mělo přijít nejspíš už v následujícím měsíci. Termín má totiž Katy ještě letos v létě. "Letos v létě se toho odehraje opravdu hodně," řekla Katy a na mysli měla krom odhalení nového alba i příchod prvorozené dcerky. Že do porodu nezbývá moc času, ukazuje i rychle rostoucí bříško.

Katy už bříško pořádně narostlo, což také nasvědčuje tomu, že holčička tu bude co nevidět. Zpěvačce bříško náramně sluší. Je vidět, že si Katy těhotenství náramně užívá, protože fanoušky na sociální síti hojně zásobuje fotkami s bříškem. Jak moc skvěle s bříškem Katy Perry vypadá, se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články