Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Katy Perry jako vyšitá: Kdo ve Tváři zazáří jako americká zpěvačka? To neuhádnete!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Dokonalá maska
Dnes večer čeká na diváky televize Nova jedenáctá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě osmi hudebních čísel je tento díl zásadní i v rámci celé řady. Diváci se totiž dozvědí, která čtveřice soutěžících postoupí do finále a kdo bude vítězem celé páté řady. Jednou z postav, za kterou se bude muset soutěžící převléknout, bude Katy Perry. Koho v ní poznáváte?

O dokonalé ztvárnění své postavy se postará i muzikant Vojta Drahokoupil. Ten se za pomoci maskérů převtělí do jedné z nejúspěšnějších světových zpěvaček Katy Perry. A proměna bude opravdu dokonalá! „Užil jsem si to maximálně, myslím, že takové vystoupení bych chtěl zažít častěji, protože to je zážitek se vším všudy. Tedy až na ta rovnátka, mít je v puse bylo zkrátka hrozné,“ prozradil Vojta Drahokoupil.

Kromě Vojty Drahokoupila diváci uvidí Jitku Schneiderovou, Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Michaelu Badinkovou, Evu Burešovou, Terezu Maškovou (22) a Patrika Děrgela, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Související články

Další články