Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Katy Perry a Orlando Bloom se stali rodiči: Dceři dali jméno podle květiny a ptáka

Katy Perry a Orlando Bloom se stali rodiči: Dceři dali jméno podle květiny a ptáka
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Katy Perry
+ Dalších 8 fotografií
miminko
Herec Orlando Bloom (43) na svém Instagramu oznámil radostnou novinku. Jeho snoubenka, zpěvačka Katy Perry (35), přivedla na svět vytouženou holčičku. První jméno miminka fanoušci uhodli, když Katy vydala píseň s názvem Daisies, o druhém ale neměli ponětí. Dívenka dostala jméno Daisy Dove Bloom, které má v překladu zvláštní význam.

Orlando Bloom a Katy Perry se stali rodiči. Radostnou novinku sdílel s fanoušky nadšený tatínek na Instagramu s rozkošným snímkem, na kterém s novopečenou maminkou drží miminko za drobnou ručku. Dcera se jmenuje Daisy Dove Bloom, v češtině lze pak její jméno přeložit jako Sedmikráska Holubice Bloom.

Jako jeho patroni promluvili o narození dítěte poprvé pro fond Unicef. „Jsme nadšeni a plní lásky díky bezpečnému a zdravému příchodu naší dcery na svět,“ řekli rozněžnělí rodiče, kteří zároveň prosí své fanoušky o finanční příspěvek dětem, které tolik štěstí jako jejich dcerka nemají.

O těhotenství Katy Perry se fanoušci dozvěděli v březnu. Tehdy zpěvačka vydala videoklip ke své písní Never Worn White, v němž se poprvé pochlubila rostoucím bříškem. To pak ukázala i v klipu k písni Daisies, který fanouškům napověděl, jak hodlají Katy s Orlandem dcerku pojmenovat.

Katy Perry a Orlando Bloom

Zatímco Katy Perry se maminkou stala poprvé, pro Orlanda je dcerka už druhým dítětem. S bývalou manželkou, slavnou modelkou Mirandou Kerr, má devítiletého syna jménem Flynn Christopher Bloom. Ten se na malou sestřičku prý velmi těší.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy