Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Katy Perry a Orlando Bloom jsou zřejmě opět spolu. V Praze spolu venčili psa!

Katy a Orlando navštívili Prahu.
Zdroj: Showpix
Hollywoodský herec Orlando Bloom (41) přijel zpět do České republiky natáčet seriál a není zdaleka jedinou hvězdou, kterou tu máme. Do Prahy za ním totiž přijela jeho bývalá přítelkyně, zpěvačka Katy Perry (33). Společnou vycházkou se psím kamarádem jako by dávali najevo, že jsou zase spolu...

Když se dali dohromady Orlando Bloom a Katy Perry, všichni si mysleli, že jde o jednorázový flirt. Pár však světu brzo ukázal, že se jedná o vážnou známost, proto všechny tak překvapilo, když se vztah posléze rozpadl Fanoušci už ale nemusí být smutní. Krasavec Orlando natáčí v Praze dlouhodobě seriál a nepřijel za ním nikdo jiný než Katy Perry. Odpolední procházkou se psem jakoby demonstrovali, že je všechno opět při starém.

Pejska Mightyho si pořídili ještě před rozchodem. Zdá se, že teď už drobný psík není ve střídavé péči, ale má plnohodnotné páníčky. Jak Orlando, tak Katy se chtějí v životě usadit, a tak se zřejmě rozhodli, že to zkusí znovu. Oba mají za sebou nevydařená manželství. Americká zpěvačka se rozvedla s britským komikem Russellem Brandem Orlando zase s modelkou Mirandou Kerr.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy