Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Katrin z Big Brothera o své tyranské matce: Vybila mi zuby a chtěla mě zabít sekerou

+ Dalších 9 fotografií

Před nedávnem se Katrin z Big Brothera svěřila, že trpěla v mládí těžkými depresemi, jelikož se ji matka snažila připravit o život. Nyní jedné ze spolubydlících popsala mrazivé detaily. Matka ji mlátila, až jí vyrazila zuby. A dne, kdy vše vyeskalovalo a Katrin již čekala to nejhorší, na ni matka vytáhla sekeru. 

V Big Brotherovi začíná již pořádná show a z nudných dnů se staly dny plné breku, ale i hádek. Někteří se také spolubydlícím rozhodli o něco více otevřít a popsat do detailu svůj životní příběh. Jak jsme již psali, Katrin Slabá čelila v mládí těžkým depresím, které způsobilo strašlivé rodinné zázemí, ve kterém žila. Její vlastní matka ji totiž prý měla chtít zabít, následně se po rozvodu po ní slehla zem.

V nemocnici jako doma

"Do mých dvanácti let mě do krve bila, vyrazila mi zuby, vytrhala vlasy, kopala mě. Otec mi modřiny mazal mastičkami. Říkala jsem mu, že mě mlátila, ale on mi nevěřil, protože jsem byla dítě. Myslel si, že si vymýšlím. Nevím, kolikrát jsem byla v nemocnici," začala Katrin vysvětlovat těžkou situaci v jejím dětství, kdy jí ani nikdo nevěři, co zažívá.


Příběh jako z hororu

Ovšem poté začala popisovat příběh jako z hororu. "Až jí jednoho dne bylo tak zle, že mě chtěla opravdu zabít. Tak jsem se schovala do skříně. A ona vzala sekeru, vylezla nahoru na komodu a tou sekerou rozbila dřevěné dveře, aby se ke mně dostala. Měli jsme taková stará vrata, a to bylo slyšet, jak se otec vrací z práce. Když tu bránu otevřel, slyšela jsem, jak v tu chvíli zastavila sekeru," vyprávěla Katrin spolubydlící Barbaře strašlivý příběh.

"Udělala mi strašně moc věcí. Pořád mám na těle jizvy od ní, a když mi bylo dvanáct, šli konečně k soudu, konečně se rozvedli a od té doby jsem ji neviděla. Nikdy. A to mi je čtyřiadvacet, v březnu mi bude pětadvacet," uzavřela Katrin své smutné vyprávění.

Big Brother 2023

Reality show Big Brother 2023 odstartovala 13. listopadu 2023 na Voyo. V domě se sešlo 16 soutěžících, kteří budou bojují o výhru bezmála 2,5 milionu korun (100 tisíc Euro).

Kde sledovat Big Brother 2023

Show Big Brother běží 7 dní v týdnu a sledovat ji je možné jak na Voyo, tak i na Nova Fun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy