Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Katka poprvé přiznala HRŮZNÉ hygienické podmínky na Robinsonově ostrově: MAČETOU si sekala chlupy!

+ Dalších 15 fotografií
Katka z Robinsonova ostrova vypadá opravdu moc dobře a na reality show na drsném ostrově vzpomíná vesměs kladně. Dodává ovšem, že jedna z nejtěžších věcí byla překousnout problém s hygienickými podmínkami, které byly téměř nulové.

Blonďatá Katka Šuriáková se sice na ostrově dlouho nezdržela, ale bojovala do posledních sil. Nikdo ji nevyřadil, přesto musela ostrov opustit. Mohly za to vážné zdravotní komplikace kvůli kterým nemohla pokračovat dál.

Katka se na večírku Robinsonova ostrova rozpovídala o hygienických podmínkách, které panovaly, a nic růžového to rozhodně nebylo. "Ono to na těch kamerách nejde moc vidět, ale opravdu jsme byli hodně chlupatí. Za tři dny na ostrově jsem už byla tak chlupatá, že jsem si vzala mačetu a snažila jsem si oholit nohy, podpaží a nešlo to.

Jde vidět že Katka to zkoušela po svém různými způsoby. Dokonce si chlupy opalovala nad ohněm. "Myslela jsem si, že si opálím chlupy na nohou nad ohněm, ale to také nevyšlo."

Půvabná soutěžící dodává, že co se týče hygienických podmínek, tak to bylo na ostrově opravdu náročné a pro ni jedna z nejtěžších věcí. Hned za hygienou byl nejhorší nedostatek jídla. Soutěžící se myli v moři, kde také chodili na záchod a jedli cokoliv, co jim proběhlo pod nohama.

Související články

Další články