Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Katka Kristelová v nejlepší formě! Jak vypadalo natáčení jejího nového pořadu?

Kateřina je v neskutečné formě.
+ Další 4 fotografie
Jestli je někdo z předních českých moderátorek v top formě, Kateřina Kristelová (38) rozhodně může zvednout ruku. Zkušená blondýnka, která působila v minulosti na TV Barrandov či TV Prima, aktuálně natáčí svůj nový pořad pro web eXtra.cz.

Kdyby její výkon během natáčení sledoval člověk, který má poruchu řeči, Kristelová by ho nejspíš svým půvabem a umem uzdravila jako Ježíš. Při natáčení totiž ukázala, proč na ni televizní stanice či mediální domy roky sázejí. Nejen pohyb, skvělé rétorické schopnosti, ale celkový dojem před kamerou zvládla tak, že by mnohé její kolegyně z moderátorského prostředí tleskaly.

Je jasné, proč existuje i skupinka lidí, kteří Kristelové nepřejí a dokola na internetu kňučí. Zkrátka na to nemají… Natáčení nového pořadu, který je „ušitý“ Kristelové na míru, se bude rozhodně řadit k těm, na které se divák musí těšit. A to nejen kvůli výběru zajímavých společenských témat, ale kvůli samotné Kristelové. Ta ve svém věku působí jako magnet fanoušky i hejtry.

„Natáčení prvního dílu máme za sebou a nadšená jsem z prostoru, který jsme pro náš týdeník objevili, i z celého týmu, který je stejně profesionální, jako jakýkoliv jiný televizní štáb. Lidé se mohou těšit na hvězdného hosta, hodně ostrou módní policii i aktuální kauzy, o kterých promluví bulvární expert eXtra.cz,“ byla slova blonďaté moderátorky.

První díl pořadu, kterým bude sexy Kateřina Kristelová provázet, už brzy spatří světlo světa. A rozhodně je na co se těšit!

Mohlo by vás zajímat

Další články