Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Katka Kristelová chtěla být hodně sexy, ale někde si zapomněla zadek: Škarohlídi nešetří kritikou!

Kde máš zadek, Káťo?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 17 fotografií
Moderátorka Kateřina Kristelová zatoužila po sexy ranní fotce, kterou s radostí nazývá momentkou, ale bohužel se jí to absolutně nepovedlo. To si koneckonců myslí její fanoušci a obdivovatelé. Z fotky, na které stojí Káťa nahá u okna a v rukou pevně svírá polštář, mají neskutečnou srandu a tohle jí vzkazují.

Kateřině Kristelové (38) se stal opravdový trapas. Myslela si, že když na sociální sítě umístí svoji fotku, na které je téměř nahá a prsa si zakrývá polštářem, tak udělá na své fanoušky dojem. Bohužel reakce většiny byla právě opačná.

Lidé Kateřině vyčítají, že se sice občas stylizuje do role sexbomby, ale její tělo tomu rozhodně neodpovídá. „Kde jsi nechala zadek, Kateřino?“ Směje se jí spousta lidí a naráží na to, že moderátorka si opravdu někde zapomněla své pozadí.

Jenomže to není jediná věc, ze které si lidé utahují. Češi se nenechají jen tak obalamutit a dělají si srandu z toho, že Kateřina opět vyfotila svoji klasickou „momentku“. „Fotka jako že počkej, vezmu si polštář, počkej, takhle, nebo takhle, a teď foť! Ale foť mě prosím tě tak, ať jako že nevím, že mě fotíš a šla jsem se podívat jen tak, jaké je počasí,“ vtipkují lidé na sociálních sítích.

A protože jsou hodně všímaví, tak jim také neutekl podivný výraz v Kateřinině obličeji. Další zase narážejí na to, že Kateřina v poslední době přibrala a musí si tak polštářem maskovat svůj pupek. No, Kateřino, chtělo by to nejspíše začít cvičit.

Související články

Další články