Kateřině Kristelové (38) se stal opravdový trapas. Myslela si, že když na sociální sítě umístí svoji fotku, na které je téměř nahá a prsa si zakrývá polštářem, tak udělá na své fanoušky dojem. Bohužel reakce většiny byla právě opačná.

Lidé Kateřině vyčítají, že se sice občas stylizuje do role sexbomby, ale její tělo tomu rozhodně neodpovídá. „Kde jsi nechala zadek, Kateřino?“ Směje se jí spousta lidí a naráží na to, že moderátorka si opravdu někde zapomněla své pozadí.

Jenomže to není jediná věc, ze které si lidé utahují. Češi se nenechají jen tak obalamutit a dělají si srandu z toho, že Kateřina opět vyfotila svoji klasickou „momentku“. „Fotka jako že počkej, vezmu si polštář, počkej, takhle, nebo takhle, a teď foť! Ale foť mě prosím tě tak, ať jako že nevím, že mě fotíš a šla jsem se podívat jen tak, jaké je počasí,“ vtipkují lidé na sociálních sítích.

A protože jsou hodně všímaví, tak jim také neutekl podivný výraz v Kateřinině obličeji. Další zase narážejí na to, že Kateřina v poslední době přibrala a musí si tak polštářem maskovat svůj pupek. No, Kateřino, chtělo by to nejspíše začít cvičit.