Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Katka, heroin a pes... Nejznámější narkomanka Česka nafotila úžasné fotky

+ Dalších 13 fotografií
Velká fotogalerie
Vzala rtěnku a zrcadlo a začala se líčit. Stála na ulici, na hlavu jí padal sníh, byla zima... Ale Katka Bradáčová (41) dbala na každý detail. Chtěla být na svůj velký den dokonale připravená. "Jo, těšila jsem se hodně. Byl to můj sen," uvedla k profesionálnímu focení. Podívejte se na fotky, které jí vytvořil Jiří Píša.

Nejznámější narkomanka České republiky Katka Bradáčová urazila za poslední rok pořádný kus cesty. Rozešla se s přítelem Jirkou, rozhodla se skončit s metadonem, změnila své zázemí. Znovu hledá smysl a cíl svého života.

Udělali jsme pro ni malé překvapení, splnili jsme jí její sen - přání - nechat se nafotit profesionálním fotografem. Jiří Píša vystupující pod pseudonymem Pražský fotograf souhlasil, že Katce nafotí sérii snímků.

Katka byla dochvilná. Na smluveném místě čekala na štáb eXtra.cz a přiznala, že nemohla dospat. Chtěla si splnit sen a být zase na jeden den krásná. Alespoň tak to řekla. Kolem se zastavovali turisté. Ona se líčila na ulici a trochu se třásla. Ne zimou, ale očekáváním a nervozitou. Nechtěla nic pokazit.

Vznikly důstojné fotky, ze kterých je Katka velmi nadšená. Podívejte se do fotogalerie, jak se fotí emoce. Katce už moc času nezbývá. Podle lékařů jí drogové hodiny začaly odbíjet poslední dva roky života. Na den s fotografem Píšou snad bude mít hezkou vzpomínku.

Související články

Další články