Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Katka Bradáčová obrazem: Slavná narkomanka rozdávala peníze na Karlově mostě

Katka Bradáčová obrazem: Slavná narkomanka rozdávala peníze na Karlově mostě
Zdroj: eXtra.cz / Jiří Píša
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Nejznámější narkomanka Česka nás požádala, zda bychom s ní po roce a půl, kdy se stala na 24 hodin modelkou před objektivem profesionála, nafotili další sadu snímků. Katka Bradáčová tvrdí, že se snaží abstinovat a focení s Jiřím Píšou alias Pražským fotografem si užívala. Souhlasili jsme. A Katka se postavila před fotoaparát podruhé, tentokrát ale v jiné roli... Zachytili jsme na snímcích svobodu a chudobu z druhé strany...

"Chtěla bych vás poprosit, jestli bychom nafotili ještě nějaké hezké snímky. Focení mě minule bavilo a s tím fotografem to bylo hrozně příjemné. Snažím se abstinovat a hrozně bych si přála mít fotky z Prahy," požádala nás Katka, se kterou jsme v posledních týdnech natočili rozhovor, jak prožívala život v karanténě.

Katka se tak podruhé stala modelkou. Počasí přálo, bylo slunečno a Katka byla ráda, že vzniknou snímky, které jí do jejích dnů, ve kterých se snaží bojovat se závislostí na droze, dodají radost.

Focení si užila

"Focení mě hrozně baví. Než jsem začala s drogou, chtěla jsem být modelka. Ale pak se vše zvrtlo, já začala s drogami a všechno se vydalo jiným směrem. Jsem moc ráda, že jste mi splnili přání," řekla Katka pro eXtra po focení v okolí Karlova mostu, jak si pár hodin před objektivem užila.

A vznikla řada skutečně povedených snímků. Katka obdarovala harmonikáře na nejslavnějším pražském mostě, a dokonce si vyzkoušela výběr z bankomatu. Na to, co se podařilo profesionálovi Jiřímu Píšovi, když se mu Katka postavila před objektiv, se podívejte do galerie. Sami možná uznáte, že jde o velmi zdařilé snímky.

Související články

Další články