Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Katie Holmes ví, že láska prochází žaludkem: Dala se dohromady se slavným šéfkuchařem

Katie Holmes ví, že láska prochází žaludkem: Dala se dohromady se slavným šéfkuchařem
Zdroj: archiv Emilia Vitola / archiv Katie Holmes
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Katie Holmes (41) už se vzpamatovala z rozchodu s Jamiem Foxxem (52) a podle amerických médií už se dala dohromady s jiným mužem. Herečka zřejmě moc dobře ví, že láska prochází žaludkem, a našla si slavného newyorského šéfkuchaře jménem Emilio Vitolo (33), který se příležitostně živí i herectvím.

Když byla Katie Holmes spatřena s novým mužem po boku, její fanoušci začali okamžitě prahnout po dalších informacích o záhadném krasavci. Později se ukázalo, že se jedná o muže jménem Emilio Vitolo, který se příležitostně živí herectvím, ale je především známý jako šéfkuchař.

Podle zdroje magazínu In Touch si Katie s Emiliem vyrazila už na několik schůzek, z nichž jedna probíhala přímo v restauraci, jejíž kuchyni Vitolo vede. Tu shodou okolností vlastní jeho otec a pravidelně ji navštěvují známé osobnosti, jako například Whoopi Goldberg, Justin Bieber, Rihanna, Bradley Cooper či Joe Jonas, s nímž se Emilio i spřátelil.

Ačkoliv se Vitolo objevil v několika filmech a seriálech, jako jsou například Milionový lékař, Tapestry či Zeroes, herectví je pro něj až na druhé koleji. Vaření ho skutečně velmi baví a nakonec je to i to, co ho proslavilo. Díky svému gastronomickému umění se dostal i na přebaly předních amerických gurmánských časopisů.

Nevydařené vztahy Katie Holmes

Katie Holmes se dlouhou dobu musela vzpamatovávat z manželství s Tomem Cruisem, které poznamenalo především to, že se herec přidal ke scientologům. Rozvod herečka popisovala jako útěk z pekla. Později se dala dohromady s Jamiem Foxxem, vztah ale příliš dlouho nevydržel. Snad bude mít Katie po boku Emilia Vitola větší štěstí než v předchozích vztazích.

Související články

Další články