Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Katie Holmes už dávno není rozkošná holčička: Příště by si měla rozmyslet, zda se ukáže bez make-upu

Je to rozdíl že?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Katie Holmes (39) si po ránu dala kávu v Chicagu, kde pracuje na novém TV projektu. Na líčení se tentokrát vykašlala a vyšla si do ulice jen tak "nahá". V tu chvíli by ale herečku z oblíbeného seriálu Dawsonův svět poznal jen málokdo. Už to dávno není ta mladičká rozkošná rošťanda, nýbrž žena v letech.

Katie Holmes se stala hvězda první kategorie okamžitě po tom, co se na televizních obrazovkách v roce 2003 objevil kultovní seriál Dawsonův svět. Její mladistvá a roztomilá tvářička okouzlila diváky po celém světě.

Chlapi se nemohli krásné Katie nabažit a plakát s jejím obličejem visel snad v každém chlapeckém pokojíčku. S koncem seriálu její popularita začala klesat. Katie se neobjevovala v kdovíjakých peckách, i když stále točí.

Jejímu nezkrotnému půvabu neodolal ani hollywoodský herec Tom Cruise, se kterým má nádhernou dceru. Jejich manželství se bohužel nevydařilo a pár se rozvedl. V současné době je Katie skoro čtyřicet let.

Půvabná a roztomilá tvářička je už dávno pryč. Herečka si nedávno vyšla jen tak bez líčidel a téměř nikdo by ji nepoznal. Holt stárnutí nezastavíme a Katie by si příště mohla na sebe vzít alespoň minimum líčidel, ne?

Související články

Další články