Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Katie Holmes slaví narozeniny: Největší dárek je dcera Suri, kterou uchránila před Cruisem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
všechno nejlepší
Katie Holmes (41) si prošla kvůli Tomu Cruisovi (57) peklem. Po svatbě se přidala k hercem milovaným scientologům, po narození dcery Suri (13) se jí ale církev přestala zamlouvat. Herečka si dupla, podala žádost o rozvod a své největší štěstí před sektáři, jak se jim někdy říká, uchránila. Dnešní narozeniny tak může slavit s klidem v duši!

Byla to láska jako z pohádky, ale jak šel čas, z manželství Katie Holmes (41) s Tomem Cruisem (57) se údajně stával spíš horor. Měli v tom mít prsty scientologové, kterým hollywoodský herec totálně propadl.

Katie se k církvi, jež je někdy nazývána sektou, rovněž přidala, zvrat ale přišel s narozením dcerky Suri (13). Herečka si nejspíš nepřála, aby malé dítě skončilo ve spárech scientologů proti vlastní vůli, a tak se s Tomem raději nechala rozvést.

Tehdy se psal rok 2012 a s Cruisem byla ještě docela rozumná řeč. Pak se ale prý úplně odmlčel a se Suri se už přes pět let neviděl.

Holmes si však může mnout ruce. S dcerou dnes mají alespoň klid a mohou pohodově oslavit modelčiny 41. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší a věříme, že holky si to pěkně užijí!

Související články

Další články