Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Katie Holmes si užívá: Zatímco Tom Cruise pustne před očima, ona má novou lásku

Katie Holmes si užívá: Zatímco Tom Cruise pustne před očima, ona má novou lásku
Zdroj: archiv Emilia Vitola / archiv Katie Holmes
+ Dalších 10 fotografií
Katie Holmes
Katie Holmes si užívá nového vztahu s mladším přítelem. Kuchaři Emiliu Vitolovi z New Yorku zařídila roli v krátkém romantickém filmu, nyní se s ním objímá na veřejnosti. A zatímco ona kvete, otec její dcery Suri odkvétá. Na Toma Cruise je o dost horší pohled než na Emilia.

Do světa se rozletěly fotky z randíček Katie Holmes (41) a třiatřicetiletého Emilia Vitola, kuchaře italsko-amerického původu, který si herečku vodí po celém New Yorku. A berou to pěkně hopem.

Dvojice spolu byla poprvé viděna na veřejnosti 1. září, má to však háček. Týž den se pohledný Ital rozešel se svou přítelkyní a snoubenkou i přesto, že se měli zrovna vydat do Itálie a vybrat si, kde se budou brát. Snoubenka Rachel se však místo toho hned 2. září od Vitola stěhovala a vzala si s sebou jen to, co dokázala unést. Zdroje blízké rodině tvrdí, že Vitolo je v tom nevinně. Údajně se se svou přítelkyní nerozešel kvůli Katie a jde jen o shodu okolností.

Kdo je Katiin koloušek?

Emilio Vitolo je typický italský Američan, s bratrem a rodiči pracuje v rodinné restauraci. Přitom se však snaží dostat mezi celebrity. Přátelí se se Zoe Kravitz i Joe Jonasem, má rád noční život a pravděpodobně doufá, že se mu podaří odstartovat hereckou kariéru.

Kluci ze starého železa

Katie Holmes má čtrnáctiletou dceru Suri s hercem Tomem Cruisem, který už je ovšem věkem poněkud pomuchlán. Je mu 58, zatímco dalšímu Katiinu ex Jamiemu Foxxovi je 52. Je tedy možné, že zatímco Cruise a Foxx pomalu ale jistě míří do starého železa, Katie vypadá stále k světu a dovádí s Emiliem..

Související články

Další články