Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Katie Holmes o rozvodu s Tomem Cruisem: Z nejtěžšího jí pomohl milý taxikář

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
rozvod
Katie Holmes (41) a Tom Cruise (57) platili dlouhá léta za jeden z neidyličtějších párů Hollywoodu. Proto veřejnost velmi překvapilo, když se manželé v roce 2012 rozvedli. Herečce tak začal úplně nový život. O tom, jaké bylo období po odloučení od muže a odstěhování do New Yorku, Katie promluvila pro magazín InStyle.

Mezi Katie Holmes a Tomem Cruisem bylo léta velmi silné pouto. Jejich láska jako by neznala hranic. Po narození dcerky Suri se však vše změnilo - ne snad proto, že by dítě jakýmkoliv způsobem narušilo jejich vztah, Katie ale nechtěla, aby byla dívenka pod vlivem scientologické církve, kterou je její otec posedlý.

Cruise byl ohledně církve nekompromisní a Holmes tak vyplnila žádost o rozvod. Následně se i s dcerou odstěhovala do New Yorku a jakožto čerstvě rozvedená celebrita měla spoustu nevyžádané pozornosti. „Tehdy to bylo vysilující. Lidé se o mě zajímali víc než kdy dřív a já se do toho musela starat o malé dítě. Pravdou ale je, že mi pomohli lidé, které jsem dříve neznala a stali se mými přáteli,“ uvedla Katie.

Obyvatelé New Yorku jsou podle ní milí lidé, po psychické stránce jí ale nejvíce pomohl taxikář, který si možná ani neuvědomil, co pro ni udělal. „Byl tam i jeden moment, který mě rozplakal. Byla jsem na baletu a Suri měla spát u kamarádky, večer mi ale zavolala a chtěla, abych si pro ni přijela. Sedla jsem do taxíku, vyzvedla ji a ona byla tak vyčerpaná, že okamžitě usnula. Řidič taxíku mi pomohl ji nevzbudit a odnesl mi ji až domů. To bylo tak moc milé,“ řekla Katie, které v době rozvodu každý dobrý skutek udělal radost.

Tom Cruise dceru nevídá

V dubnu bude Suri Cruise už 14 let, je ale otázkou, zda se od svého otce vůbec dočká přání k narozeninám. Tom Cruise ji totiž už 6 let neviděl. Scientologickou církví je natolik pohlcený, že jeho styk s dcerou nechce Katie Holmes povolit. On sám navíc ani žádnou snahu o dceru nevyvíjí.

Související články

Další články