Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Katie Holmes a Jamie Foxx hlásí rozchod po 6 letech: Herec si zřejmě už našel náhradnici

+ Dalších 14 fotografií
rozchod
Konec další velké lásky. Herečka Katie Holmes (40) a Jamie Foxx (51) se rozešli. Po šesti společně strávených letech vztah ukončili a podle všech informací to vypadá, že už před několika měsíci. Jamie Foxx už byl spatřen s novou dívkou, je to snad jeho nová láska?

Půvabná herečka Katie Holmes už je opět k mání. Vztah mezi ní a Jamiem Foxxem nadobro skončil. Začali spolu randit v roce 2013, zhruba rok po rozvodu Katie a Toma Cruise.

Vydrželi spolu dlouhých šest let. Podle informací zahraničních médií vztah ukončili už před několika měsíci. Naposled byli společně spatřeni na veřejnosti při události Met Gala v květnu. Údajně několik týdnů na to se rozešli.

Jejich rozchod se začal řešit poté, co byl Jamie viděn na veřejnosti s jinou ženou. V sobotu kolem druhé hodiny ranní opouštěl noční klub v LA se začínající zpěvačkou, která si říká Sela Vave. Té je teprve jednadvacet let, je o čtyři roky mladší než Foxxova dcera Corinne. Nicméně Jamie tvrdí, že dívce jen pomáhá. Kde je ale pravda, vědí jen oni dva.

Má tedy Jamie nový objev? Jedná se snad o novou lásku, nebo jde o čistě pracovní vztah? To pro nás zatím zůstává tajemstvím. Nicméně společný výlet Sely a Jamieho do Disneylandu už o něčem vypovídá. Mladičká zpěvačka si na sociální síť dokonce přidala fotky s Jamiem, ke kterým napsala zavádějící popisek. „Jsem tak vděčná tomuto muži! Mockrát ti děkuji @iamjamiefoxx za vše, co děláš a za to, že ve mě věříš. #cítitsepožehnaně,“ napsala na Instagram jednadvacetiletá zpěvačka. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadá možná následnice Katie Holmes.

Mohlo by vás zajímat

Další články