Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kateřině Hrachovcové se rozsypalo manželství. Její manžel Jan má JINOU ŽENU!

Kateřina Herčíková a Jan Herčík.
+ Dalších 30 fotografií
Působili dlouho zamilovaným a šťastným dojmem. Jenže manželství herečky Kateřiny Kairy Hrachovcové (43) s Janem Herčíkem (60) je u konce. Jan Herčík si našel jinou ženu a Kateřina skončila v slzách.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (Herčíková) je krásná žena s nádherným tělem, které často vystavuje na sociálních sítích. Jenže jejímu manželovi to nestačilo. Podle informací deníku Blesk si její manžel Jan našel jinou ženu, a dokonce ji vzal na křest desky Petry Hapkové (35). To je pro Kateřinu rána, manžel s ní už prostě nepočítá.

„Cítím smutek ze ztráty důvěry, ze zklamání. Zachování lásky je v nelehkých, bolestivých situacích nezbytné,“ uvedla pro Blesk zdrcená Kateřina.

Manželství končí po 14 letech. Jan Herčík působil usedlým dojmem, jeho manželka zase jako ztřeštěný ďáblík. Byli ale hezkým párem. Nyní prodávají dům v Horoměřicích u Prahy, kde měl Jan Herčík veterinární kliniku. Je jasné, že jejich životní cesty se rozcházejí.

Mohlo by vás zajímat

Další články