Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kateřina Zelená z Prostřeno!: Miminka se vzdala hned v porodnici, mělo v sobě drogy

Podle manžela se Kateřina v říjnu v porodnici vzdala děvčátka, které mělo mít vysokou dávku pervitinu.
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
Předchozí Další
+ Další fotografie
ŠOKUJÍCÍ

Televize Prima tento týden přináší další pětici amatérských kuchařů v oblíbené reality show Prostřeno!. A bude obzvlášť pikantní. Ve středu bude totiž vařit Kateřina Zelená (28), žena, která o sobě tvrdí, že se živí jako číšnice nebo barmanka. Jenže její manžel Michal (32) redakci eXtra.cz tvrdí, že ve skutečnosti ji živí její tělo, že je od mládí nitrožilně závislá na drogách a že jen čtyři měsíce před natáčením porodila své třetí dítě, kterého se přímo v porodnici vzdala. Lékaři děvčátku našli v těle vysoké hladiny speedu a pervitinu.

Kateřina z Prostřeno!: Manžel promluvil

„Do Prostřeno! jsem se přihlásila hlavně kvůli výhře. Ty peníze mi hodně chybí. Kdyby mi nechyběly, nemám dvě práce. Po manželovi mi zůstaly nějaké dluhy, kvůli autu a tak. Pořád to splácím, ťápu se v tom,“ prohlašuje v upoutávce na primácké Prostřeno! Kateřina Zelená, žena, které je teprve 28 let, ale většina lidí by jí patrně tak málo nehádala.

Redakce eXtra.cz od jejího stále ještě manžela Michala Zeleného získala vyjádření, v němž tvrdí, že jeho manželka je úplně někdo jiný, než za koho se vydává. „Naštvala mě tím, že na mě shazuje nějaké své nesmyslné dluhy. Auta byla psaná na mě, tak nevím, o čem to mluví. Žádné dluhy jsem jí nenasekal. A po tom, co mi vše provedla, chci, aby lidé věděli, co je ve skutečnosti zač,“ nadechuje se Zelený k výpovědi.

Od sedmnácti let je nitrožilně závislá na drogách. Když jsme se poznali, věděl jsem, že s nimi měla zkušenosti, ale netušil jsem, že je bere pořád. Dobře to skrývala. Až čtrnáct dní po svatbě jsem našel jehlu, což byl pro mě šok. Užívala to dál a podle mě s tím doteď nepřestala,“ vysvětluje, proč vůbec byl s podle něj drogově závislou osobou. To stejné o ní ale prohlásili i její vlastní rodiče s tím, že jejich dcera měla být několikrát na léčení, z těch ale vždy nakonec utekla. A že prý ani nemá zájem se svým stavem něco dělat.

Obvinění z krádeže, usmíření v ložnici

Kateřina a Michal se poznali dost pikantním způsobem.

Sháněl jsem holku na inzerát na sexuální služby, společnici na dobrou chvilku. Co čert nechtěl, okamžitě jsem se zamiloval. Byla to hodně rychlá, ale velká láska. V ložnici je Kateřina naprosto dokonalá, nejlepší na světě. Taky jsme všechny problémy řešili v posteli. Ukradla mi třeba osmdesát tisíc z firemního úvěru, utekla s kamarádem do Portugalska a vrátila se za měsíc. Stačilo se s ní vyspat a na vztek jsem zapomněl. Vše odpuštěné,“ přiznává Michal.

Drogy i v těhotenství?

I další věci, které tvrdí o své ženě, jsou šokující.

„Největší hyenismus je, že když otěhotněla, bohužel ne se mnou, tak po celou dobu těhotenství užívala den co den pervitin a 3. 10. 2022 hned po porodu utekla z porodnice a vzdala se malé,“ zuří dodneška. Podle něj se jen půl hodiny před vyzvednutím děvčátka, které i tak chtěl pojmout za vlastní, dozvěděl, že jeho žena přesto podala návrh na předběžné opatření s tím, že popřela jeho otcovství. To se doteď stále řeší.

„V dokumentu k popření se přiznala, že poskytovala pánům služby, živila se jako společnice a že spala se spoustou mužů, I bez ochrany,“ doplnil Zelený.

Dítě bylo nakonec svěřeno do pěstounské péče cizí osobě. Podle dokumentu, který má redakce k dispozici, bylo dítěti hned po narození prokázána silná pozitivita na amfetamin a metamfetamin, čili na speed a pervitin.

Ale to nejsou zdaleka všechny šokující informace o ženě z Prostřena. Její muž mluví o napadení, ublížení na zdraví a dalších podobných divokých aspektech jejich soužití.

Redakce opakovaně kontaktovala i Kateřinu Zelenou, aby se k obviněním mohla vyjádřit, nebrala však telefon a neodpovídala na SMS zprávy.

Zajímavé je, že její muž Michal Zelený v minulosti kandidoval za Dělnickou stranu sociální spravedlnosti a jedním z jeho předvolebních hesel bylo i Stop narkomanům.

A co na obvinění vůči Kateřině říká televize Prima? „Minulost jednotlivých účastníků pořadu Prostřeno nám nepřísluší komentovat. Paní Kateřina šla do pořadu předvést výhradně své kuchařské schopnosti,“ sdělila eXtra.cz marketingová a PR konzultantka televize Klára Kotábová.

Brzy přineseme pokračování tohoto šokujícího příběhu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy