Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kateřina Sokolová ve Varech: Promluvila o životě s autistickým bráškou a radí ostatním

+ Další 3 fotografie
Krásná modelka Kateřina Sokolová letos v Karlových Varech vystřídala modelku Danielu Peštovou, která vloni připíjela na nadaci Alsa. Slavnostní zahájení Summer Moët Lounge se letos neslo v duchu nadace AutTalk, kterou Kateřina založila se svým otcem.

Již druhým rokem se na karlovarském filmovém festivalu pomáhá i charitativním projektům. Loni šlo o nadaci Alsa, které tváří je modelka Daniela Peštová, a letos v Summer Moët Lounge celebrity připíjely na nadaci Kateřiny Sokolové AutTalk, kterou založila se svým otcem.

Nechyběla ani zmiňovaná Daniela Peštová s partnerem Paľem Haberou či prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška, Nikol Švantnerová, Lea Šteflíčková nebo Kateřina Klausová. Známé tváře podpořily nadaci nejen přítomností, ale také korkovou zátkou od luxusního šampaňského, kterou vhodily do předem určené tuby.

Nadace dostane peníze podle počtu vhozených korků. Kateřina promluvila i o životě s autistou, kterým je její bratr. "Nejde někomu vyloženě radit, všichni, kteří mají zkušenost s autismem, vědí, že je to velmi specifická nemoc. Ale pokud si někdo už nedokáže poradit nebo najít východisko sám, ať se na nás obrátí. Od toho tu jsme."

Kateřina se rozmluvila i o osobním životě: "Mám již rok přítele, ale nemáme rádi pozornost a nepotřebujeme se vystavovat před médii. Přítel to totiž nesnáší," dodala modelka. Na filmový festival se připravovala již nějakou dobu předem a s outfity jí pomáhal stylista Filip Vaněk.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy