Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kateřina Sokolová chce svým tělem dobýt Miami! Na Halloween pařila s Belohorcovou!

Kateřina si chce modelingem podmanit Miami, jak asi dopadne?
+ Dalších 5 fotografií
V Čechách o ní nějakou dobu teď neuslyšíme. Miss roku 2009 a úspěšná modelka v jednom Kateřina Sokolová (27) odjela na dva měsíce do Miami.

Před odletem do Spojených států se Kateřina Sokolová pečlivě připravovala a makala na své figuře, není tajemstvím, že Florida je ráj bikin. „Zodpovědně jsem se připravovala s mojí trenérkou, Miami je komerční trh a já jsem pro tento typ trhu jako dělaná,” svěřila se Kateřina na sociálních sítích.

Tam nyní pracuje pro místní pobočku světoznámé modelingové agentury Elite Model. Kromě kolegyně modelky Kristýny Schickové jí tam společnost dělá i její přítel Michal Valenta. Bohužel jen na čas, je pracovně vytížen.

Ale to bychom nesměli být v Čechách, aby se něco utajilo. O jejím příjezdu se také dozvěděla Zuzana Belohorcová (40), která nyní s rodinou v Miami žije. A byl tu zrovna čas Halloweenu, a tak neotálela a Kateřinu přijala ihned mezi své přátele a party. Podle všeho si to všichni náramně užili a o zábavu nebyla nouze!

Mohlo by vás zajímat

Další články