Nikdo nečekal, že jejich vztah bude za chvíli slavit svůj první rok. O Vánocích nemluvě. A je zcela evidentní, že se všichni na vánoční veselí těší. „Vánoce prožiji tenhle rok tak, jak jsem si vždycky přála. Se svojí širokou rodinou i s tou, co jsem si vytvořila a se kterou je mi hezky. Takže s Tomášem a Claud,“ řekla eXtra.cz Kateřina.

A její fotbalový kouzelník ji doplnil: „Dárky jsem pořizoval pro všechny děti, nakoupeno už mám a snad bude mít radost i Markus, který jich má jako nejmenší nejvíc. Pro Kačku mi ještě věci chybí, ona je skromná a nechce nic, ale mám v plánu ji překvapit. Neumím je balit, vypadají hodně nedokonale, ale radost snad udělají,“ těší se na Štědrý den Tomáš, který nedávno světu představil novou knihu. Navíc je to už několik měsíců, kdy po roce viděl svého syna Markuse. Teď očekává, že by mu exmanželka Vlaďka Erbová (34) syna opět dala, aby mohl být i se svým tátou.

Po vánočním relaxu se rodinka chystá na hory. „Vánoce jsou pro nás svátky volna a hodlám si je užít, pracovně chci zvolňovat, tak doufám, že se mi podaří prolyžovat ještě leden, chystáme se na hory, a v únoru do tepla s Claudinkou,“ dodala Kristelová, pro kterou mají letošní Vánoce s dcerou a partnerem mají velké kouzlo.