Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kateřina Mátlová ukázala rozkošnou dcerku Karolínku: Takový uzlíček štěstí, rozplývá se

Kateřina Mátlová ukázala rozkošnou dcerku Karolínku: Takový uzlíček štěstí, rozplývá se
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Kateřiny Mátlové
+ Dalších 5 fotografií
foto uvnitř
Kateřina Mátlová (41) se stala na konci ledna maminkou rozkošné holčičky. Zpěvačka známá jako Kate Matl porodila v pražské nemocnici v Podolí a zámožný podnikatel Michal Kovář, otec holčičky, se pochlubil tím, že ji pojmenovali Karolínka. Mátlová nyní sdílela první společné selfie a je vidět, že díky mateřství rozkvetla.

Ještě pár týdnů zpátky se Kateřina Mátlová těšila na to, jak sestrojí houpátko pro své dítko a přiznala, že přebalovací pult je ještě na cestě. O několik dní později už v pražské nemocnici v Podolí přivedla na svět rozkošnou holčičku jménem Karolínka.

Karolínku má zpěvačka s brněnským podnikatelem Michalem. Pro něj to však není první miminko jako pro Mátlovou, která jako novopečená maminka zcela rozkvetla. Toho si lze všimnout na prvním selfie s dcerou, které sdílela na Instagram. „Takový uzlíček štěstí,“ napsala zpěvačka k fotce.

Ze snímku je patrné, že byl zachycen ještě v porodnici, nyní už je ale Kateřina i se svou holčičkou v teple domova a ona i Michal Kovář si užívají jedno z nejkrásnějších období, kdy jim dcerka každý den dělá samou radost.

Novinka

S tím, že Kateřina porodila, se pochlubil její partner Michal na sociálních sítích 25. ledna. „Jmenuji se Karolínka a narodila jsem se 25.1.2021 v 17­.25 šťastným rodičům Kačce a Michalovi. Vážím 2970g a měřím 46cm, tak bacha na mě,“ napsal na sociální sítě.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy