Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kateřina Mátlová se rozloučila s tatínkem Lubomírem Mátlem (†79): Jeden mocný muž však nebyl pozván

Kateřina Mátlová se rozloučila s tatínkem Lubomírem Mátlem (†79): Jeden mocný muž však nebyl pozván
Zdroj: facebook/ archiv Kateřiny Mátlové
+ Dalších 5 fotografií
pohřeb
Dnes dopoledne se v kostele v Řevnicích rozloučila rodina s dirigentem a sbormistrem Lubomírem Mátlem (†79), který naposledy vydechl v neděli 9. srpna 2020. Poslední sbohem mu přišli dát dát kromě rodiny i jeho nejbližší přátelé.

Šlo o velmi komorní pohřeb, bez velkého "haló" kolem. Velmi těžce nesly dnešní den dcery Lubomíra Mátla, které z místa posledního odpočinku odcházely s pláčem.

Ještě před několika dny mu poslala jeho dcera Kateřina velmi dojemný vzkaz do nebe. „Tatínku můj milovaný, budeš tu s námi napořád. Díky Ti za vše, co jsi mě naučil, jakým jsi byl člověkem, co jsi lidem okolo sebe předával, díky za Tvou lásku, kterou jsi mi ukazoval každým dnem, lásku k hudbě, ke svým blízkým, ke každému člověku, kterého jsi potkal. Díky, že jsi tu byl s námi, s maminkou, se svými žáky a se svými kolegy. Každý z nás Tě bude mít v srdci s nějakou tou krásnou, vtipnou vzpomínkou,“ napsala Kate na svém facebookovém profilu.

Nepřítomnost Františka Janečka

Některé přítomné mohlo udivit, že na pohřbu chyběl expartner zpěvačky Terezy Mátlové (44) František Janeček (75). Podle informací portálu Blesk.cz přišla Tereza v doprovodu svého nového partnera podnikatele Jaromíra Soukupa (51).

Producenta fakt, že nebyl na pohřeb pozván, velmi zarmoutil. "Luboše jsem měl velmi rád a vážil si ho, proto mě to mrzí. Nestál jsem Tereze ani za to, aby mi napsala SMS. Nevěděl jsem ani to, že Lubomír zemřel, natož kdy se koná pohřeb. Dozvěděl jsem se to až z novin. Pak mi zavolala jedna ze sester a dorazila mě tím, že nemám posílat ani věnec. Že kvůli tomu Tereza udělala skandál,“ reagoval Janeček na dotaz Blesku.

Janeček dále prohlásil, že Tereze a její rodině několikrát velmi pomohl i finančně. Podle něj by byla slušnost, kdyby mu alespoň poslali parte.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy