Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kateřina Marie Fialová z Ordinace si nechala zmenšit dekolt: Nenáviděla jsem je, byla velká a povislá

Zdroj: Veronika Marx
+ Dalších 7 fotografií
zpověď
Kateřina Marie Fialová (22) patří v současné době k našim nejnadanějším zpěvačkám a herečkám. V poslední době se objevila v show Tvoje tvář má známý hlas a v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Nyní se rozpovídala o tom, proč si nechala zmenšit svá ňadra.

Kateřina Marie Fialová (22) je půvabná a talentovaná dívka, ale život se s ní rozhodně nemazlil. V pouhých šestnácti letech pohřbila otce, který trpěl rakovinou kostí a svoji maminku našla oběšenou. Přesto se rozhodla, že to nevzdá a půjde si za svým snem.

Za svůj krátký život toho Kateřina stihla už mnoho. Účinkovala v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas a lidé si ji doslova zamilovali. Svoje herecké schopnosti předvedla i v Ordinaci v růžové zahradě a jasně tak dokázala, že umí být žena mnoha tváří.

Nyní se nadějná herečka a zpěvačka rozpovídala o tom, proč podstoupila plastiku prsou a co jí na nich tak hrozně vadilo.

Nenáviděla jsem svá prsa!

V současné době je velkým trendem, že si dívky ve věku Kateřiny Marie Fialové nechávají svá ňadra zvětšovat. Herečka a zpěvačka se ale rozhodla, že si je nechá naopak zmenšit.

„Velká prsa mě velmi trápí již od mých třinácti let. Dokonce byla období, kdy jsem se kvůli jejich velikosti přímo nenáviděla. Vždy jsem měla pocit, že nejprve vešla moje prsa a až pak jsem vešla já. Kromě estetického hlediska mě ale trápily i zdravotní potíže, jako jsou například bolesti zad," řekla Kateřina iDnes.cz.

Hereččina prsa byla velká a kvůli tomu také pokleslá, proto Kateřina neváhala a operaci podstoupila. Nyní je z výsledku nadšená a spokojená.

„Konečně se cítím jako pořádná ženská a nestydím se nikde svléknout. Hlavně v divadle, kde bylo náročné se dostat třeba jen do kostýmů. Přítel samozřejmě námitky nemá, je spokojený a hlavně je rád, že nemám žádné bolesti a ničím se netrápím,“ dodala.

Související články

Další články