Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Kateřina Marie Fialová: Tatínka zabila rakovina kostí, bylo mi 16 let

+ Dalších 5 fotografií
Působí jako neřízená střela, často a ráda se směje tak, až začne nekontrolovatelně chrochtat, přesto je na duši této bezprostřední dívky s pozitivním přístupem k životu i jeden velmi bolestivý stín. Už v šestnácti letech Kateřina Marie Fialová (22), která září v aktuálním ročníku soutěže Tvoje tvář má známý hlas a hraje také v Ordinaci v růžové zahradě 2, přišla nejdřív o tátu, jenž umřel na rakovinu, tak i o maminku, která vypětí doma i v práci psychicky nezvládla. Podívejte se ve videu na ukázku z pořadu Extra Host.

„Ten bol je velký, člověk se na to nedá připravit. Ale nebyla jsem regulérní šestnáctiletá holka. Musela jsem poměrně dost rychle vyspět a dospět ve všech směrech. V tu chvíli jsem to brala spíš jako pro něho úlevu. Bylo mi smutno, je hrozné vidět celý ten proces, pral se s tím šest let. Poslední dva roky a půlrok, to bylo něco neskutečně strašného,“ řekla Kateřina Marie Fialová (22) otevřeně.

Otázky

V pořadu Extra Host se mnoha směry talentovaná slečna rozpovídala i o spoustě dalších věcí. Jak se smířila s předčasnou smrtí matky? Proč odmítá falešnou skromnost? Co dostala od pánaboha?

Proč období, kdy jí začala růst prsa, považuje za jedno z nejdrsnějších ve svém životě? Jakou úplnou náhodou se dostala do Tváře a Ordinace? Jaké bylo představovat tlustého tramvajáka?

Výčitky

Proč o sobě říká, že je hysterka? Co jí na sobě vytáčí? Proč došlo i na pláč? A jak došlo k tomu, že nemluví se svou sestrou?

Na všechny tyto otázky moderátorce Evě Decastelo (41), která ví, na co a jak se ptát, odpovídá zajímavá postavička českého showbyznysu.

Celý díl pořadu Extra Host s Kateřinou Marií Fialovou si můžete pustit v neděli 10. listopadu v 19 hodin.

Další díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy