Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Kateřina Kundosaki Klinderová hází ručník do ringu: Zlé zdravotní potíže

Kateřina Kindlerová
Zdroj: Se svolením Oktagon MMA
+ Dalších 7 fotografií
oktagon

Kateřina Klinderová alias Kundosaki se proslavila zejména díky svým zápasům v Oktagonu, ale i svým půvabem a také výškou. Půvabná bývalá go-go tanečnice totiž převyšuje nejen ženy, ale zejména i většinu mužů. Podle deníku Super.cz se ale na další zápas zatím nechystá, a to kvůli zdravotním komplikacím.

"Zápas momentálně neplánuji, úplně mi nehrají do karet zdravotní potíže. Když člověk hodně sportuje a pak z toho vypadne, objeví se často problémy, které na sebe navazují, a je to obtížnější je vyřešit," řekla Kateřina "Kundosaki" Klinderová, která v rozhovoru pro Super.cz své zdravotní komplikace nespecifikovala, avšak k zápasení do budoucna by se prý ráda vrátila. "Miluji tenhle sport. Velkým motorem jsou i fanoušci, ovlivňují mě pozitivně a chtěla bych jim dát tu výhru, ale i sobě," řekla dlouhonohá kráska, která je v organizaci Oktagon moderátorkou.

"Momentálně se připravuji na turné Oktagonu, které bude probíhat v září, ale jsem zaměstnaná i jako manažerka, což sice možná nevypadá, ale je to náročné," dodala Kateřina, jež bude jednou z tváří i nadcházejícího turnaje.

Nejbližší turnaj organizace Oktagon pod vedením Ondřeje Novotného a Pavola Nerudy proběhne již 11. září, fanoušky čeká i titulová bitva o nového krále pérové váhy mezi Ivanem Buchingerem a Vojtem Barboríkem. Publikum zažije i návrat hvězdného Gábora Borárose, který se koncem roku utká v boxu s hercem Jakubem Štáfkem.Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy