Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová zpovídala Moniku Štikovou: O dítě jsem přišla při porodu. Na Ornellu se zlobím kvůli milencům

+ Dalších 16 fotografií
Hvězda reality show Štiky Monika Štiková (46) zažívá složité období. Zdálo se, že svůj život pevně třímá ve svých dlaních. Jenže její manžel Michal nyní veřejnosti představil novou lásku Báru. Jak žije Monika? Jak prožívá své emoce? Štiková v pořadu Extra Talk prozradila mnohé. Například že jí miminko umřelo při porodu. Přinášíme 1. díl rozhovoru s Monikou Štikovou.

Rozhovor s Monikou Štikovou (46) jsme rozdělili na dvě části. V první části rozhovoru mluví o svém vztahu s dcerou Ornellou Koktovou (25). Vztahy s dcerou momentálně nejsou dobré.

Monika a Ornella se často hádají, kolik kdo měl chlapů a která má lepší postavu. Monika v rozhovoru uvedla, že dceři se svěřovala o svých milencích. Ornella ji ale pak zklamala.

Michal Štika prý rodinu uměl zabezpečit, ale o výchovu se moc nestaral. Co všechno mu Monika dnes vyčítá? Je toho opravdu hodně. Prý byla vždy Michalovi věrná, po 21 letech se ale něco změnilo. „Já byla strašně hezká a on byl jako zvíře,“ říká dnes Monika. Monika přiznala, že měla nabídky na sex i vztah. Sváděl ji politik a prý i jeden známý hokejista.

Dnes má Monika mladšího partnera. Alespoň to tvrdí. „Jsem ve vztahu. Ale dohodli jsme se, že neřeknu zatím nic,“ říká Monika. Její přítel je údajně hokejista…

2. díl velkého rozhovoru přineseme v pátek.

Související články

Další články