Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová září štěstím: Takhle zkrásněla po návratu milovaného Tomáše

Kateřina Kristelová září štěstím: Takhle zkrásněla po návratu milovaného Tomáše
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
sluší jí to
Kateřina Kristelová (40) prožívá jedno z nejradostnějších životních období. Deset dní uplynulo od propuštění Tomáše Řepky (47) na svobodu a jeho drahá polovička je štěstím bez sebe. Všechny chvíle tráví spolu, po více než půlroce odloučení si užívají každou minutu. Moderátorce láska prospívá a je to na ní znát.

Jeden z nejsledovanějších párů českého šoubyznysu Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka si po šesti měsících opět užívá jeden druhého. Za zavřenými dveřmi patří veškerý čas jenom jim samotným. Jakmile jsou ale na veřejnosti, strhává se podle Kristelové davová hysterie!

Řepku by si prý každý nejradši odvedl domů a měl ho jenom pro sebe. "Kdykoliv vyjde z bytu, jdou za ním davy lidí, kteří se ho chtějí jenom dotknout a něco mu říct. Legendou bude k nelibosti některých lidí, kteří o tom můžou jenom snít, vždycky. A vždycky taky bude zažívat soudy a názory lidí, na které se neptal. Cokoliv udělá, polovina lidi adoruje a druhá polovina odsoudí. A cokoliv taky je a bude pro určitou skupinu špatně. On sám se tomu směje a i díky tomu dělá silnější nás oba," prohlásila Kateřina, která se těší na další společné zážitky s Tomášem.

Vyznání lásky

Po jeho návratu z vězení zkrásněla a úsměvy rozdává do všech stran. A tak to bude i v budoucnu.

"Můj partner je pro mě člověkem, který mě naučil žít a vychutnávat si život, nestarat se o nic jiného, než o to, co má opravdu smysl, a to je to, co si vybudujete s těmi nejbližšími. Miluju tě, Tomáši, a život s tebou je opravdová jízda, které nebudu nikdy litovat. Protože právě v té opravdovosti je podstata života," raduje se moderátorka. Stejně to má i Tomáš, který podle svých slov na Kateřinu čekal celý život.

Dvojici kromě romantických chvilek čeká i práce. Řepka pracuje na knize, ve které popíše poměry, jež panují za mřížemi.

Související články

Další články