Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová vyvedla do společnosti sexy ségru. Kdo vyhrál souboj dekoltů?

Zdroj: profimedia.cz, Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Po delší době konečně do společnosti vyvedla svou sestru na premiéru muzikálu Ples upírů. Kolemjdoucí pánové při pohledu na jejich hluboké výstřihy jen tajili dech!

Moderátorka Kateřina Kristelová (37) má půvabnou sestru, úspěšnou tanečnici Adélu Bučkovou Tu můžeme vídat v doprovodné taneční skupině zpěvačky Terezy Kerndlové (30). Kateřina konečně svoji sestru také jednou vyvedla do společnosti a nešlo si nevšimnout, že se ségry dohánějí, co se objemu dekoltu týče.

Jasně, Kateřina má udělané silikony a její sestra ne. Ale znáte to, mateřství změní nejen duši ženy, ale i její tělo. U Adély se nedá polemizovat o nějaké nadváze, jediné, co se jí zvětšilo, jsou její ňadra. Tím se poprvé v životě velikostí přiblížila své sestře. Kojení je holt kojení.

Holky se na premiéru muzikálu Ples upírů dokonale sladily. Kateřina vsadila na krvavě rudé šaty s hlubším výstřihem od Petry Brzkové a své sestře půjčila černé šaty ze svého šatníku. Ještě před rokem by tyto šaty Adéle plandaly, ale dnes jí padnou jak ulité.

"Ségra to má v oblasti hrudníku většinou úplně jinak než já, a tak se docela bála, zda jí šaty budou sedět. Myslím si, že jí to nakonec fakt sedne a zvolila si ty správné," popisovala sestřinu volbu šatů Kateřina.

"Katku jsem i přes mé mateřství nedohnala, ale musím říct, že mi moje velikost při mé profesi tanečnice vyhovuje. Vše je tak, jak má být," doplnila s úsměvem Adéla

Související články

Další články