Moderátorka Kateřina Kristelová (37) má půvabnou sestru, úspěšnou tanečnici Adélu Bučkovou. Tu můžeme vídat v doprovodné taneční skupině zpěvačky Terezy Kerndlové (30). Kateřina konečně svoji sestru také jednou vyvedla do společnosti a nešlo si nevšimnout, že se ségry dohánějí, co se objemu dekoltu týče.

Jasně, Kateřina má udělané silikony a její sestra ne. Ale znáte to, mateřství změní nejen duši ženy, ale i její tělo. U Adély se nedá polemizovat o nějaké nadváze, jediné, co se jí zvětšilo, jsou její ňadra. Tím se poprvé v životě velikostí přiblížila své sestře. Kojení je holt kojení.

Holky se na premiéru muzikálu Ples upírů dokonale sladily. Kateřina vsadila na krvavě rudé šaty s hlubším výstřihem od Petry Brzkové a své sestře půjčila černé šaty ze svého šatníku. Ještě před rokem by tyto šaty Adéle plandaly, ale dnes jí padnou jak ulité.

„Ségra to má v oblasti hrudníku většinou úplně jinak než já, a tak se docela bála, zda jí šaty budou sedět. Myslím si, že jí to nakonec fakt sedne a zvolila si ty správné,“ popisovala sestřinu volbu šatů Kateřina.

„Katku jsem i přes mé mateřství nedohnala, ale musím říct, že mi moje velikost při mé profesi tanečnice vyhovuje. Vše je tak, jak má být,“ doplnila s úsměvem Adéla.